Skocz do zawartości

stempl88

Members
  • Postów

    353
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. No mnie tylko zastanawia, dlaczego mod, który pilnuje podobno tego działu, pozwala na takie śmieszne akcje. Dla jasności nie grałem na wizzard, olimp, zeus czy innym serverze, który przyjdzie Ci do głowy w ostatnim czasie. Uważam, że powinieneś sobie darować takie nędzne prowokacje neon, bo wychodzisz w nich na desperata i kretyna.
  2. chlop co zamazał w paincie xddddd mi tez pierwsze co przychodzi do głowy, to robienie zdjecia monitora xdddd
  3. a co mam pisac, server lipa to wyrażam "swoja" opinie, gdzie są te servery? Archwium/kosz Twoj za tydzien tez tam bedzie xd
  4. Jeśli odpisuje komuś na zadane pytanie to chyba jednoznaczne jest z "moim zdaniem". Gdzie użyłem stwierdzenia " aktywnych graczy", jeśli nie zrozumiałeś, małem na myśli obecną liczbe online na ten czas ok. 70/ 1.5 (ponieważ duża większość osób gra na ok. 2 postacie) co daje ok. 50 PeoPLe. @Kobcon odpisze Ci dokładniej bo niektórzy źle mnie zrozumieli. Jebie mnie granie na low expie, z 50online bo to typ zamknie po tygodniu
  5. @Kobcon co mam grać jak lipa i strata czasu. Licznik chyba to odzwierciedla, podziel go przez 1,5 to masz realne ppl
  6. no to niezly server
×
×
  • Dodaj nową pozycję...