No mnie tylko zastanawia, dlaczego mod, który pilnuje podobno tego działu, pozwala na takie śmieszne akcje. Dla jasności nie grałem na wizzard, olimp, zeus czy innym serverze, który przyjdzie Ci do głowy w ostatnim czasie. Uważam, że powinieneś sobie darować takie nędzne prowokacje neon, bo wychodzisz w nich na desperata i kretyna.