Nie wiem czy było,ale mogłeś wspomnieć że za pisanie na chacie po polsku można bana dostać.I to na wszystkie postacie.Ban wygląda tak że nasza postać jest w klatce.Nie chodzi o słowa "Polak?" chodzi głównie o przekleństwa więc nerwowym graczy dziękujemy.
;Varh0ld: