Skocz do zawartości

Okx

Members
  • Postów

    56
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Okx

  1. Siema Razem z moimi kolegami pragniemy założyć ots'a Pokemon,lecz potrzebujemy ludzi do pomocy.Więc użytkownicy MPCForum.pl liczymy na was. Potrzeba nam: Grafika - Do zrobienia grafiki dla itemów,pokemonów shiny jak i zwykłych. Grafika - Do zrobienia grafiki dla forum i dla strony WebMastera - Człowieka ,który ogarnie stronę ponieważ jesteśmy w tym zieloni. Skryptera - Osoby ,która napiszę dodatki do gry :3.Mam nawet kilka unikalnych pomysłów. God'ów - Największe szanse na Goda mają osoby które zajmują się rzeczami zaznaczonymi u góry . Sponsora - Sponsorem może zostać każdy ,ma też on przywileje na serwerze.Gdy serwer się rozwinie będzie wielkie zapotrzebowanie na sloty ,może też powstać serwer MC itp. Gdy Sponsor by zachciał możemy postawić bannery na stronie i forum servera jak powstanie. -Wiedzy na temat tego co się wykonuje. -Minimalnie 13 lat Może być młodszy ale musi się znać (dałem 13 bo od tego czasu zaczyna się zajmować takimi sprawami) -Ogarnięcia bez scenek typu : foch,dlaczego ja ?? -Dobrego humoru -Skype lub gg -Chęci do pracy zespołowej -Kultury osobistej -Braku przyczepek bezwględnie do nikogo i niczego , od tego jestem ja -Dojrzałości -Zamiłowania do tego czego robimy -Kultury osobistej -Do tego czego wam tam u góry zabroniłem ;D (heheheszki) -Jak najczęściej być dla was dostępnym Skype:dawidli2 GG:47536866
  2. Okx

    Szukasz Ekipy?

    Szukam ludzi do zalozenia ots pokemon
  3. Szukam:Maperów,adminów,sponosrów,techników itd. (Potrzebne osoby do zrobienie Tibia POkemon ) Osób:5-10 OTS: Nazwa będzie PikaBall.pl Kontakt:skype:dawidli2 lub prywatna rozmowa na forum PS.Na piszcie jakie stanowisko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...