Velta
-
Postów
754 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia Velta
-
Co to są G2A Coins? One działają jak pieniądze?
-
Mafia 3 ma ograniczenie do 30 FPS #brawo 2K
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
-
@Risen. dwójka w porównaniu do jedynki była słaba, grafika i fabuła ok, ale opróćz tego, to w grze nie było co robić, pusty świat, w porównaniu do GTA to bieda :/
-
@Makin jedyny minus, to było właśnie to o czym mówisz, ale jak dla mnie fabuła i grafika nadrabiała. to była jedyna gra, w której mogłem się naprawdę utożsamić z bohaterem i czuć się częścią całej tej historii.
przejść fabułę, odinstalować i tyle, a jak ktoś chciał pochodzić po nocnych klubach albo fryzjerach, to w GTA sobie grał

xflawly