Skocz do zawartości

Szoluś

Members
  • Postów

    347
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Szoluś

  • Urodziny 09.11.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Szoluś

  1. Pomoże mi ktoś ogarnąć to wszystko co tu pobrać, co gdzie jak i w ogóle? Bo gubię się.
  2. Cukiereczki.
  3. Petów nie ma, ale ikonki są można zrobić przywołania. Z czym?
  4. Nie.
  5. No wiesz, tak zapytałem. Mi do WinSCP3 dobrze loguje, może to pobierz?
  6. Masz odpalona 'maszynę' ?
  7. Dzięki ale już rozpracowałem to z Monsterem.
  8. Nie wiem, raczej tak. Ja już jakiś ściągnąłem.
  9. IDA IDA, Piszesz mi to co chwile, nawet nie moge tego na guuglach znaleźć.
  10. Co to za błędy ? Chce otworzyć FileArchiver2'em locale plik
  11. Czym otworzyć plik "game" ?
  12. 1. Dopisuje się, bo również nie wiem jak. 2. Nie ma chyba. Testowałem różne i nic.
  13. Mam chyba taki plik, chyba. Ale zmieniałem gdzie indziej bodajże . Dzięki zobaczę, a wiesz może czemu PortMap mi nie idzie? Wyskakuje jakiś errorek.
  14. Wie ktoś jak zmienić drop z potworków? I częstotliwość? ( chodzi o av2 , i żeby od 80 do 99 wypadały )
  15. Mozesz gotowego pobrać przecież Albo neta rozłączać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...