Skocz do zawartości

kamilontek

Members
  • Postów

    328
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia kamilontek

  1. @up własnie usunolem poprzedni folder hs'a i wgralem ten co mi podales . Tera DETECT_GAME_HACK E:/Gry/Metin2/ProInject.exe @edit ma tym HS'a lepiej dziala kamer mod - nie kickuje ale niestety fb nie dziala ;/ POMOCY !
  2. Witam wszystko zrobiłem wg tej insktrukcji : http://www.mpcforum.pl/topic/339110-tut-fb-by-erpel-307/ I wyskakuje mi taki błąd : DETECT_GAME_HACK undefindet hacks (0x30000789) 1)Napewno dobrze obeszłem hack shita 2)Odpalam injector i dodaje "add" m2fish.dll ktory sie znajduje sie w folderze metina a nastepnie odpalam metin_start.bat (obejscie metka od kamera) 3)Loguje sie wybieram postac jak sie zaloguje to po jakis 4 sekundach metin mi sie wylacza i wyskakuje ten blad . Pomóżcie prosze .
  3. Witam na moim forum serwera jest mozliwosc umieszczenia reklamy serwera/strony . Koszt to 1dzien -0,50 gr przelew / 1,23 zl sms . 5dni - 2zł przelew / 4,98 zl sms 10dni 5zł przelew / 11,07 zl sms 30dni 10zł przelew / 23,37 zl sms 3 miesiace 20 zł przelew ROZMIAR: 125x125 w dowolnym formacie graficznym Jesli jestes zainteresowany napisz mi GG: 3699230
  4. Witam oto download Counter Strike'a 1.6 v32 . http://rapidshare.com/#!download|831tl|442212876|SuperCS.rar|501122
  5. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack

    podaj linka bo nie moge znalesc
  6. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack

    tak ! wszystko robie wg instrukcji i nie dziala , poprostu nie dziala
  7. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack

    Szukalem ale nic takiego nie znalazlem na ten temat wiec zakladam nowy . Jezeli jestes taki madry to znajc mi i podaj linka
  8. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack

    @refresh Moze ktos by znalazl sie na tym forum zeby mi pomoc ?
  9. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack

    Witam nie dziala mi dmg hack probowalem na wszystkie strony ale niestety nic. Dmg hack byl instalowany wg instrukcji . 1) Probowany bez em2 z em2 - wyskakuje informacja "hack shield error " lub " ta wersja nie jest na metin2.pl" 2) probowany na patchach 4.3 4.4 4.5 i to samo 3) em2 normalnie mi dziala 4)Testowany na kilku expbotach ( min. andzeja i najnowszy z easymetin2.com) 5)podmienialem rozne metin2client.bin 6)pliki z dmg hacka wgrywalem normalnie bez patcha i uruchamilem em2 aby metek sie wtedy nie patchowal i dalej nie dziala... CO dalej pomozcie???!!! pls
  10. kamilontek

    [Pomoc] Dmg Hack Pomocy

    Witam nie dziala mi dmg hack probowalem na wszystkie strony ale niestety nic. Dmg hack byl instalowany wg instrukcji . 1) Probowany bez em2 z em2 - wyskakuje informacja "hack shield error " lub " ta wersja nie jest na metin2.pl" 2) probowany na patchach 4.3 4.4 4.5 i to samo 3) em2 normalnie mi dziala 4)Testowany na kilku expbotach ( min. andzeja i najnowszy z easymetin2.com) 5)podmienialem rozne metin2client.bin 6)pliki z dmg hacka wgrywalem normalnie bez patcha i uruchamilem em2 aby metek sie wtedy nie patchowal i dalej nie dziala... CO dalej pomozcie???!!! pls
  11. to samo wysakuje lub w em2 "ta wersja jest na metin2pl" @edit ok z hack shit error sie uporalem . Teraz tylko jak wlaczam em2 od andrzeja i najnowsza to : ta wersja jest na metin2.pl . WTF?
  12. Witam mam problem w zainstalowaniu dmg hacku . 1)kopiuje metinclent.bin na pulpit 2)instaluje patcha 4.3 3)wklejam metinclient.bin 4)wklejam pliki od dmg hacka do pack 5) uruchamiam em2 najnowsza wersje i gowno . hack shit error (error code 204) Co zle zrobilem?
  13. @UP nie, jestem w m1 nowo stworzone postacie byly testowane na wszystkich serwach i kanalach
  14. Witam , mam taki problem ze jak uruchamiam gre przez exp bota normalnie sie logujei podaczas ladowania wylacza sie metin. Co jest powodem tego shitu? 1) NET FRAMEWORK 4.0 2) VISTA 3)PATCH ZAINSTZLOWANY 4.4 OD ANDRZEJA 4) DUZO KOMBINACJI OD RANA I NIC 5) METIN REINSTALOWANY Z 10 RAZY 6) GDY WLACZAM GRE NORMALNIE TO SAMO 7) CO DALEJ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...