Skocz do zawartości

matthew41

Members
  • Postów

    374
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O matthew41

  • Urodziny 05.02.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sierakowice

Ostatnie wizyty

2 783 wyświetleń profilu

Osiągnięcia matthew41

  1. @UP Ok, ale o ile się orientuję to ten fb działa tylko na privach.. jak się mylę to poprawcie. @2UP http://www.mpcforum.pl/topic/236064-tutorial-hacki-dll-odd-misiekantos253-szczegolowy-opis-jak-uruchamiac/
  2. http://www.mpcforum.pl/topic/236064-tutorial-hacki-dll-odd-misiekantos253-szczegolowy-opis-jak-uruchamiac/ :rolleyes:
  3. Dziala Erpel, Sharkbot 6 i rzecz jasna fb z EM2 :P.
  4. matthew41

    [Szukam] Kto Podexpi ;D

    Chyba sobie zartujesz. Tacy jak Ty to buce, którzy sami nie potrafią sobie wbić lvla i żerują na innych. Szkoda gadać.. osobny dział do plizowania o podexpienie, phi. Proponuje temat zamknąć i zaorać.. ~jou :>
  5. Witam! Mam pewien problem. Otoz po wypelnieniu gmlist w mysql i rebootnieciu serwa - w grze nadal nie mam GM. W czym moze lezec problem? Screeny tabel gmlist, gmhost i account: http://img375.imageshack.us/gal.php?g=accountd.jpg Pozdrawiam
  6. Witam! Mam pewien problem z nadaniem praw dla roota w freebsd. Otoz chodzi o to, ze podczas ich wlasnie nadawania.. nie moge napisac znaku @, bo zamiast tego wyskakuje ". Probowalem juz zmieniac jezyk systemowy, ale jednak nie w tym lezy problem. Poza virtualboxem moge to wstukac normalnie, a w nim nie :/. Jakies porady? Prosze o pomoc. Pozdrawiam
  7. Wlasciwie nie o to mi chodzi. Chcialem po prostu zastosowac sobie na bezcziterskim droperze taki myk, zeby metiny latwo znajdowac, bo przeciez w EM2 jest taki fajny radar, ktory zaznacza metiny i mooby specjalne na niebiesko :P, z tym, ze metiny sie wtedy niewygodnie bije bez bojowca bo postać na auto klinuje sie w metku (przechodzac przez niego) i bije we wszystkie strony. Jakies pomysly?
  8. Witam! Czy jest mozliwosc, zeby w EM2 postac nie przechodzila przez sciany? Pozdrawiam
  9. EDIT: Mi juz wszystko dziala. Pomogl reinstall bota :>. Raczej do zamkniecia.
  10. Oczywiście, że tak ;f.. w przeciwnym razie przecież postać by ze spota wogóle nie wychodziła.
  11. Witam! Mam pewien problem z EM2. Otoz, glownie chodzi o to, ze jezeli na postaci skoncza sie poty to pojdzie do handlarki, stanie obok niej na kilka sekund (nie kupujac nic ani nie sprzedajac) i pojdzie dalej na spota. I tak w kolko biega od handlarki do spota i nic sie nie dzieje. Jakas porada? Pozdrawiam
  12. matthew41

    [Bot] Jaki Fishbot?

    Co masz na mysli? Mi wszystko dziala perfekcyjnie ;x.
  13. Zmień ikonę, nazwę i podpis cukierków i masz piłki :unsure: . Co do tego miecza.. to moze chodzi o id 3229? Sprawdz to, po uprzednim dodaniu go do mysql/
  14. EasyMetin2 PL (0.0.15.1217) (Mod 4.0) http://www.mediafire.com/?jdy2tdd3efd http://www.virustotal.com/pl/analisis/f39bddefb5703a72915a596113094d889ad49457938485297e9741699b5fa8d0-1274816475 Nie sprawdzalem, linki znalazlem na necie. Jak cos wykombinujesz to daj znac.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...