Skocz do zawartości

D4vidOx

Postmaker
  • Postów

    854
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O D4vidOx

  • Urodziny 10.03.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Poznań
  1. Wersja gry: Fifa 15- DEMO Laptop(Tak/Nie): Nie Wersja systemu (32/64 bit): 64 Procesor: AMD PHENOM TM II x4 840 Processor 3.2 GHz Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTS 450 System operacyjny: Windows 7 Ilość ram: 4Gb
  2. nani czy sanchez - myslalem ze di maria jest tani ;p
  3. aguero polecam Ale to chyba nie ten temat @MaX095
  4. di maria- nani ??
  5. balotelli- suarez ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...