Skocz do zawartości

EverOne

Members
  • Postów

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wa-wa / Siedlce

Osiągnięcia EverOne

  1. Polecam pukawka.pl - chyba najwyższa jakość i UPtime serverów
  2. EverOne

    Ocena VPS

    Ile slotowy server minecraft postawie na tym VPS'ie? Proszę o odpowiedź ludzi którzy mieli jakieś doświadczenie w stawianiu serverów... Precz nabijacze postów! Procesor: 2.0 Ghz Pamięć maksymalna: 1536 MB Pamięć gwarantowana: 512 MB Powierzchnia dyskowa: 40 GB Transfer miesięczny: 300 GB
  3. EverOne

    Mystic-World2[Pl][Dedyk]

    Intel Core™ i7-920 Quadcore 12 GB DDR3 RAM 100MB/s www.mystic-world2.pl http://mystic-world2.pl/reg.php http://mystic-world2.pl/pliki.php ----- ON ON ON http://mystic-world2.pl/pliki.php Nie potrzebny, od +7 do +9 150% 150% 150% [media][/media] www.mystic-world2.pl/forum [GA]xYOSHIx
  4. Hmm. Założę się że coś majstrowałeś ze sprayami , znajdź spray który wrzuciłeś i odznacz opcje "Tylko do odczytu" , lub po prostu wywal ten spray całkowicie
  5. EverOne

    [Tut]Skrypt Bunnyhop

    Chciałbym się z wami podzielić swoim skryptem BunnyHop , dzięki temu skryptowi będziecie skakali jak "zajączek" . Skrypt ten jak każdy wklejamy do userconfig.cfg(c/program files/valve/cstrike) . ;alias +ever.1 "alias _special ever.1; ever.1" ;alias -ever.1 "alias _special; ever.2" ;alias ever.1 "ever.3; wait; ever.2; wait; special" ;alias ever.2 "-jump" ;alias ever.3 "+jump" bind "space" "+ever.1"
  6. EverOne

    [Tut]Dmg Broni

    Myślę że tabelka o DMG broni się przyda : Żródło: cs-hlds.pl
  7. EverOne

    Cfgbyeverone

    W tym tamacie chciałbym podzielić się swoim configiem Od razu mówię że skrypty które są w moim configu zabronione są w ligach , nie wjedziesz z nimi na server steam ani server z sXe . Wszystkie skrypty załączają się same , z wyjątkiem jednego , jest to skrypty zmniejszający sensitiv myszki podczas strzału (ułatwia to strzelanie hedów itd.) - skrypt uruchamia się wciskając klawisz "u" . Pass:www.mpcforum.pl Config.rar
  8. Aj Aj ... :P ... Nikt nie pomyślał o rejestrze systemowym . Więc radze Ci tak ... Ściągnij TEN program i usuń z rejestru systemu Counter Strike no i przeinstaluj CS , powinno pomóc , a inny myk może być taki że nie masz openGL :]
  9. EverOne

    Steam

    Witam ! Mam pytanie dotyczące CS 1.6 steam . kiedy kupię sam klucz steam i wpisze go w programie steam i ściągne z tamtąd cs'a będę mógł go ściągnąć potem ponownie ?? //MAGE// Widać jak masz w miarę obcykany steam... "Steam (w miare obcykany "
  10. EverOne

    Connection Refused ! Fast

    Parę dni temu postanowiłem że postawię swój własny server mt2 . Wszystko pięknie ładnie , ale kiedy już postawie serva tzn. wklepie komende ./start - załaduje sie all , i potem non stop co 30-50 sekund wyskakuje napisik :"Connection refused". O co biega ? Co robię źle ?
  11. EverOne

    Help Szybko ;p Kxyt2

    człowieku -,- mam lunchera kxyt2 i clienta .... ale kiedy odpalam i chce sie lognąc to wyskakuje jakiś błąd - najprawdopodobniej błąd podaczas łączenia z serverem ;P
  12. EverOne

    Help Szybko ;p Kxyt2

    Proszę o szybką pomoc ... Zablokowałem sie na Atlantydzie ( gram na spolszczeniu) . Sposób z MH nie działa - bo samo MH mi nie chodzi ... FrameWork i SP3 zaisnatlwoany ale wyświetla się jakiś włoski błąd .... Proszę o szybką pomoc i o nie zamykanie tego tematu ...
  13. EverOne

    Fast Fast Kxyt2 !

    Mam problem ponieważ wszedłem na atlantyde na spolszczeniu ... Sciągnąłem orginalnego clienta kxyt2 i mi sie nie chce zalogować ... Prosiłbym o jakiś sposób jak wyjść z Atlantydy , lub o sprawnego lunchera/clienta kxyt2 (luncher żeby działał pod newlongju) Za pomoc oczywiście 5*
  14. EverOne

    Fishbot - Yt2

    Ma ktoś działającego FishBota pod longjuyt2 ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...