W tym tamacie chciałbym podzielić się swoim configiem
Od razu mówię że skrypty które są w moim configu zabronione są w ligach , nie wjedziesz z nimi na server steam ani server z sXe .
Wszystkie skrypty załączają się same , z wyjątkiem jednego , jest to skrypty zmniejszający sensitiv myszki podczas strzału (ułatwia to strzelanie hedów itd.) - skrypt uruchamia się wciskając klawisz "u" .
Pass:www.mpcforum.pl
Config.rar