To chyba najprostszy serwer jaki mozna postawic:) Wszystko smiga jak nalezy:) Oczywiscie bledy w plikach pozostawiaja wiele do zyczenia...
nie dziala mi catacumb, wylacza sie metek po teleporcie, nie ma energi oraz kostiumow:/ lol
Edit:
Dziala catacumb
Dziala energia
tylko cos czesto sie metek wylacza: refused
W game od terenza jest komenda niszczaca serwery... "SHOWMETHEMONEY" polecam ja usunac:D
Od ujja pracy w tych plikach... Ja podziekuje;/