Widzisz pukaczek, jakos mnie nie ruszaja twoje posty a jednak osiagnalem wiecej od ciebie
Miszczu, masz jakies plany co do bota? Dodasz cos od siebie? (Sry musialem zapytac bo na takiego kogos jak pukacz szkoda mi %).
Anonymous, pozwól, że Ci odpowiem na Twoje pytanie.
Właśnie.. on jest nikim. Myśli, że jest jakimś tam resellerem i wszystko mu wolno
Miszczu, oby tak dalej! Graty w zdobyciu tak dużej popularności wobec qbota.
Żadna luka w programie..
Po prostu zdekompilowany bot i edytowana linia, która odpowiada za sprawdzanie licencji.
Po prostu jest to usunięte i tyle
Dlatego nie ma opcji puszczenia paru kont na jednym .exe
1 .exe = 1 konto