Skocz do zawartości

dawiiiiiid879

Members
  • Postów

    59
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dawiiiiiid879

  1. Uwaga, serwer uruchomił się bez przeszkód. Wcześniej game (ok 65MB) nie mogło zostać uruchomione na moim VPS, zrobiłem STRIP game do ~5 mb i działa tak jak powinno. Klient wywala następujące błędy podczas ładowania się gry: 0824 18:24:40294 :: Phase Select does not handle this header (header: 18, last: 17, 18) 0824 18:24:40359 :: Phase Select does not handle this header (header: 1, last: 18, 1) 0824 18:24:40408 :: Phase Select does not handle this header (header: 21, last: 1, 21) 0824 18:24:40440 :: Phase Select does not handle this header (header: 136, last: 21, 136)
  2. Witam, napotykam problem przy kompilacji source game z folderu mainline_released. Obydwa pliki game oraz db zostają utworzone w moich ścieżkach zapisu, niestety z masą błędów. Db po wrzuceniu na serwer odpala bez większych błędów, natomiast Game nie chce odpalić i wywala błąd coś w stylu "/game no text file". Zrobiłem wszystko tak jak według poradnika. Oto Error logi z kompilacji bazy i game: DB ,> GAME ,>,>,>
  3. Witam. Od dwoch dni probuje rozwiazac problem niewidocznego konia na serwerze. Ustawialem poziom obok nicku, i gdy zamienilem pliki game w folderach game1_1, game1_2... itd wszedłem na serwer niby wszysco dziala poziom obok nicku na stale jest ale gdy przywoluje konia "kon zostal przywolany" nie widze go a postac ślizga sie po nawierzchni. Sprobowalem sciagnac pliki NPC wierzchowcow ze strony KAMERA lecz gdy przywolalem konia efekt ten sam. Najbardziej zdziwil mnie fakt ze u siebie nie na postaci nie bylo widac wierzchowca a wierzchowce innych graczy widzialem normalnie... Co sie zmienilo podczas wgrywania nowych plików game? Mozecie mi jakos pomóc?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...