Cześć, mam 17 lat, mój pseudonim to Piranessi, poszukuję ekipy do stworzenia ots 8.6.
Serwer dedykowany - bez problemu 16 GB RAMu, [itp.] wg mnie powinno wystarczyć.
Poszukuję:
Skrypterów,
Webmasterów,
Mapperów,
I innych osób, które sądzą, że mogą się przydać.
-----------------
Sam ogarniam linuxa // tzn. środowisko, do postawienia otsa :>
Chętnych proszę na skype: piranessi1 --
---
Przy wysyłaniu zaproszenia do kontaktów proszę wpisać:
1) Wiek
2) Co robisz
3) Ile grasz w T.
4) Czy kiedyś się zajmowałeś tym co obecnie robisz