W pliku properties nie dałeś IP, jak masz hamachi to skopiuj go i wklej do linijki server-ip=
PS: i jeszcze nie chce ci się załadować lista banów.
PS2: Pobierz nowy plik server.properties i nic tam nie wpisuj oprócz IP i ilości slotów, a jak się znasz to możesz zmieniać więcej.