Skocz do zawartości

igorekpl

Members
  • Postów

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia igorekpl

  1. igorekpl

    Elf Bot 5.5.5

    To jak go nie dasz za darno to po co tu piszesz -,- ? Pewnie keylogger albo inny syf...
  2. igorekpl

    Elfbot Ng Unstuck Tool

    Program poprostu co 5 sekund klika prawym przyciskiem(w tle) na postac :P za Pomoca PostMessage jackraymund podaj GG na prywatnej to ci wysle.
  3. igorekpl

    Elfbot Ng Unstuck Tool

    Witam Napisalem sobie program ktory odcina mi elfbota gdy ten zatnie sie na cavebocie,Czyli postac bedzie kratke dalej niz Damage. Wiec: Download: Megaupload Skan: Virustotal Wykrylo wirusa chociaz sam nie wiem czemu... :/ Instrukcja obslugi: Obsluga jest banalna. Gdy mamy wlaczona tibia i bota wystarczy odpalic Programik kliknac Aktywuj Poczekac na zielony napis i zminimalizowac program do Traya. Mysle ze jasno to wytlumaczylem. Screen: Pozdrawiam Igorekpl
  4. igorekpl

    War Helper :D

    Bocik przerobiony z projektu do zagan Square... zrobiony na szybko wiec bledy moga byc :/ Download: http://www.megaupload.com/?d=J4CL8NII Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/520d43498becd52f4575a87bae3f390bc0b8ffec173ebb23d50815f7df7348cf-1278019204 Bot posiada: Heal(Czarem) Spalanie many Krecenie sie na afku. Ide w koncu spac jutro moze cos wiecej pomysle :P Pozdrawiam
  5. Bardziej nabijasz niz zamykasz Nikt nie odpowiedzial mi na to pytanie niestety ale chcialbym sie dowiedziec jak to zrobic do roznych programow nie chce z bilbiotek korzystac Pozdrawiam.
  6. igorekpl

    War Helper :D

    Za 2 dni sie tym zajme poniewaz teraz wyjezdzam i nie mialem zbytnio czasu Wyzwanie nie bedzie wieksze :P do Zagan Square tez jest wlasny klient. Wiec, do zobaczenia :P
  7. igorekpl

    War Helper :D

    Podaj IP i accmakera moze mi sie uda... albo najlepiej jaka to tibia.
  8. igorekpl

    War Helper :D

    Spalanie many jest... Cavebota moge dodac ale bedzie prymitywny a Jedzenie fooda musial bym zrozumiec jak uzywa sie pakietow bo inaczej sie nie da.
  9. igorekpl

    War Helper :D

    co ci paintem smierdzi !? Do czego ty chcesz filmik do okienka ktore lata za kursorem myszki nie bede ci specjalnie krecil filmiku... Nie chcesz to nie sciagaj Jak ogarniasz Delphi 7 to wysle ci kod.. Masz pozatym skany -,-
  10. igorekpl

    War Helper :D

    NP Jakiego ? Prosze o pomysly bo w efekcie nudy wychodza takie o to bezsensowne programy
  11. igorekpl

    War Helper :D

    Witam napisalem taki programik nie wiem czy sie przyda(mi osobiscie nie bo nie gram w tibie) Ale wpadlem na taki pomysl aby napisac programik ktory latal by za kursorem pokazywal by stan Zycia,Many i nick uzytkownika. Oto on: Wersja pod 7.6: Download: Megaupload.com Skan: Virustotal.com Wersja 8.0-8.57: Download: Speedyshare.com Skan: Virustotal.com Wersja WypasOTS: Download: Megaupload.com Skan: Virustotal.com Opis dzialania: 1.Wlaczyc tibie, 2.Wlaczyc program, 3.Koniec... - Jesli bedziesz chcial wylaczyc klikasz klawisz "END" Pamietaj aby dobra odpowiednia wersje poniewaz do 7.6 sa inne Adresy w Pamieci Procesu niz np w 8.54 Kurde dopiero teraz zauwazylem ze w pliku wykrywa 2 zagrozenia... Moge zapewnic ze plik jest czysty ale jesli to komus nie wystarczy moge wyslac Kod zrodlowy na PW. Screen: Pozdrawiam IgI
  12. wiesz hook na klawiature to jest chyba przechwytywanie klawiszy(np. Keylogger) to to jest bulka z maslem mi chodzi o Symulacje klikniecia klawisza :P
  13. Chodzi mi np. zeby w grze kliknal CTRL+Z... control wiem jak wcisnac ale nie wiem jak zrobic aby kliknal Z...
  14. Niestety ale to co powiedziales to to samo co: PostMessage(h,WM_KEYDOWN,ord('Z'),0); a wpisuje 2 razy poniewaz sa 2 instrukcje... Czekam na dalsza pomoc bo to co otrzymalem wpisuje tylko Litere Z do pola tektowego w grze lub aplikacji...
  15. A ja bym ci radzil poszukac tu:Click Tutaj Znajdziesz wszystkie odpowiedzi na postawione pytanie... I nawet błędy sprawdzi Pozdrawiam =)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...