Skocz do zawartości

Fatal1ty .

ProUser
  • Postów

    651
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Fatal1ty .

  • Urodziny 25.09.1997

Metody kontaktu

  • GG
    25746541
  • Skype
    maslanka1505

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Przemyśl

Osiągnięcia Fatal1ty .

  1. Nie no bez przesady, jak już to 14.
  2. Gram, ale sporadycznie.
  3. Tesco lepsze.
  4. A czy ja go podrabiam? (z tego co wiem praw autorskich na nick nie ma, lolz)
  5. No cóż, powinienem w sumie od dawna to zrobić ale jakoś nie było kiedy. Wielu z Was mnie jeszcze nie zna, niektórzy kojarzą z działów takich jak Metin2, Publikacje i Zapowiedzi, League Of Legends... Od początku. Mam na imię Damian, mam... mam dylemat czy napisać że 15 czy 16. Powiedzmy i pójdźmy tą 'drogą' i napiszę rocznikowo - 16. Taa, jestem w końcu po 'gimbazjum', przynajmniej nikt mnie stamtąd już denerwować nie będzie. A teraz przede mną (i wieloma z Was) nowa droga, przez tą cholerną 'średnią'. Taak, przy okazji, chociaż powinienem wcześniej (ale jako iż jestem leniem to mi się nie chciało...), pochodzę z Przemyśla, marnej mieściny na Podkarpaciu, tuż przy granicy z Ukrainą. Teraz, od września będę uczęszczał do IV Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu (prof. humanistyczny, potem studia prawnicze). Ciekawe czy się uda... Dobra, zejdźmy z tematu szkoły (przecież są wakacje do jasnej ciężkiej cholery!). Może to co lubię robić? Taak, to zdecydowanie lepsze. Mianowicie, lubię... gotować (WTF), czytać, ćwiczę, tak jak to mój dobry znajomy powiedział 'sztukę spier...' czyli parkour, lubię sport, jak większość (tak, piłka nożna jak najbardziej, ale jeśli chodzi o to, kibicuję TYLKO JEDNEJ drużynie - Chelsea London. ) co tam jeszcze... no tak, interesuję się psychologią, lubię astronomię, wiadomo - coś szperać przy kompie, codziennie biegam, ćwiczę... nie lubię spędzać czasu biernie. (tak jak teraz ) (jebudu new colour. ) Wiadomo, lubię też czasami sobie w coś pyknąć, a w co pykam? Metin2 (od 2009 roku), League of Legends (od 2012 roku), Counter Strike (od 2008 roku), Tibia (od 2011 roku, nie hejtujcie. ), Team Fortress 2 (od 6 miesięcy), i jakieś inne przeglądarkowe ścierwa. Co jeszcze? Ach... no tak, czasami lubię sobie zrobić jakiś secik (electro & house, rzadko dubstep), lubię się w to bawić. Przy okazji jak jesteśmy przy muzyce, nie słucham gatunków, tylko muzyki, ogólnie - słucham tego, co wpadnie w ucho. (jebudu znowu nowy ) Więc... na forum jestem od... kilku miesięcy (?). A już 63/100 na pasku ostrzeżeń, goddamn it... Niestety łatwo można mnie zdenerwować, aczkolwiek jestem człowiekiem... miłym i uprzejmym jeśli ktoś taki dla mnie, i nie tylko o to chodzi. Ma ktoś jakiś problem? Niech powie mi to w oczy a nie za plecami, wkurza mnie to niesamowicie. Niedawno chciałem uderzać w stronę KidModa jakiegoś działu, ale... zwątpiłem i zrezygnowałem, ponieważ wiem że się nie nadaje, przynajmniej teraz. Na razie mi się nie chce pisać, potem jak się rozpisze to będzie masakra, tymczasem. ZDROWIAAAAAAAAAAAAAAA! I miłego przetrwania tego gorąca życzy wam Fatal1ty.
  6. Mój wymarzony serwer? Medium lub Easy , bo tych serwerów brakuje (przynajmniej Easy , chodzi mi o te DOBRE Easy) + Max lvl 250 , to chyba oczywiste + Bez zbędnych , dodatkowych KD , tylko te "oryginalne" i max +5 , z podmienionymi bonusami , i może wyglądami + Dobry , dopasowany do cen w sklepach drop kasy , mogą być sztabki/woreczki/monety cokolwiek , by się stackowało i pomieściło więcej niż 2kkk + Nie za dużo rzeczy w IS , jakieś PDki , rękawice etc + Ładne mapki do expa , z w miarę dużymi respami mobów + Trochę epików , trochę , nie nasrać nimi , ale też bez dodawania zaledwie jednego , z wyważonym DMG + TS , to musi być + Bez petów i tych systemów energii , to niszczy metka ... + Zablokowany BS , to uczucie , gdy wbiło się do truciaka itp 50śr+ i masz świadomość , że kręciłeś go samodzielnie , bez użycia BSa + Nowe metki , bossy i wyważony drop + By nie dropiło za dużo zbędnych śmieci , marmurki mogą zostać . + Własne ulepszacze i tylko na epiki + Jakieś raidy wieloosobowe , ach to uczucie , gdy idzie się w 10 osób ... + Tradycyjne mounty , a nie jakieś małpy , nosorożce i ..uj wie co jeszcze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...