widzisz kolego up datę wstawki teraz większość takich rzeczy nie działa bo sa inne kody etc. nie będę się tutaj rozpisywał a do moderatorów zwracam kolejny raz uwagę na stare tematy które nie są aktualizowane powinny zostać z automatu zamykane po przynajmniej miesiącu braku aktywności autora bo te stare odgrzewane kotlety albo nie działają w ogóle albo są inne błędy
P.s Powinien zostać dodany pkt Brak aktywności/aktualizacji autora w poście w którym coś udostępnia do kosza po upływie miesiąca to taka propozycja