no wszystko bardzo fajnie ciekawie itp ale jak dlugo ten bot bedzie darmowy i jak dlugo bedzie on rozwijany? bo pare takich pytan padlo a odpowiedzi nie widzialem niestety, wiec podejrzewam ze darmowy to on jest do czasu:) ale fajnie byloby jakbym sie mylil bo bede musial pbdo kupic a nie chcialbym
no i takie pytanko: co jakis czas co ok 2-3 h jedno z moich 2 kont po zabiciu zawiesza sie w porcie na 1000 hp i nic sie nie dzieje, ale tylko na tym koncie, 2 dziala bezproblemowo, mial ktos cos podobnego? jaka moze byc przyczyna?