Skocz do zawartości

Hubertus323f

Postmaker
  • Postów

    1 135
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Hubertus323f

  • Urodziny 03.03.1998

Metody kontaktu

  • Skype
    Kraxeeer

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Ostatnie wizyty

3 223 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Hubertus323f

  1. Miałem robić jutro reflow LG G3 jak dostanę stację, a tu dzisiaj ją podłączam, żeby mi naładowała baterie do drugiej G3 a ona się jakoś zawiesza na logu lg (jakims cudem wyswietlila) i odpalila sie, kilka razy sie zresetowala i teraz leci 14 minutę stresstestu przy 78°C :D

    1. Oski0202

      Oski0202

      dzysys did it

    2. Hubertus323f

      Hubertus323f

      potrzymałem ją tak 45 minut, do 86°C i działa teraz :D

       

    3. Dyktator_PL

      Dyktator_PL

      O-oooooooooo AAAAE-A-A-I-A-U- JO-oooooooooooo AAE-O-A-A-U-U-A- E-eee-ee-eee AAAAE-A-E-I-E-A-JO-ooo-oo-oo-oo EEEEO-A-AAA-AAAAa

  2. Pytam sie ziomka jakim cudem wjebal sie na konto pewnej duzej strony internetowej uzywanej chyba przez kazdego (podawalem mu kod do recoveru z mojego fake maila) po czym dostaje odpowiedz "to ten... jak nie masz dostepu na maila... Podajesz inny i masz XDDDD" TE ZABEZPIECZENIA SĄ K***A GENIALNE XDDDD

  3. 7/10
  4. Czwartek, 23:09 wyłączam komputer. Piątek, 14:18 po szkole r9 290x nie pokazuje obrazu [*]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Teski

      Teski

      Możesz mi wysłać

    3. Hubertus323f

      Hubertus323f

      @Teski ile płacisz? Piekarnik nie pomoże ;)

    4. Teski

      Teski

      za wysyłke, a ciasta robił nie będę, robiłem wczoraj :[

  5. jakim trzeba byc idiota zeby wlamywac sie do starego mercedesa a140 xD Siostra ma krzywa klape, slad od łomu i rozwalony zamek z tyłu... xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Hubertus323f

      Hubertus323f

      Sprzedam pendrive z linuxem kali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    3. 190475378597218903438

      190475378597218903438

      Gdybym chciał okraść kogoś inteligentnego szukałbym właśnie tam ;_;

    4. charlie120

      charlie120

      Widzisz xD Trzeba zostawiać samochód otwarty i nikt się nie włamie xD#Potwierdzoneinfo xD

  6. P******e, pożegnam się z mpc aż ta gównoburza trochę się uspokoi xD

    1. BR3NDzik

      BR3NDzik

      nie będziesz miał kiedy wrócić :D

    2. Maja..
  7. Można wywalić całe subforum "Antaris - nowa jakość Metin2"?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Teski

      Teski

      a jak nie chcesz widzieć całkiem to adblockiem

    3. Hubertus323f
  8. Skończył się hype na pokemony, że teraz tyle info o Antaris? XDD

    1. Dusher

      Dusher

      Pokemony pojawiły się na pomniku w Aushwitz więc gra jest skończona ;p ;p

    2. macio443

      macio443

      i w jakimś tam muzeum żydów czy c**j wie co xD

  9. Nie zawsze 60+ ale coś koło tego będziesz mieć
  10. Odpuść sobie @BlackBoyYyY Śmiało instaluj. Niskie, 1920x1080 około 80-140fps powinno być. @Rafik2030
  11. Nope. @artur9010 Nie ma szans... @okajtek1 Minimalne, 60fps... LEpiej wywal tego GEForce'a i korzystaj z integry to 60fps na średnich wyciągniesz... @Squidder
  12. @gaworek1 z 6600LE nie. z HD6450 na GDDR3 będzie ok. zawsze powyżej 60fps, niskie/średnie, no chyba, że coś z CPU będzie :| @yamsza nołp. Będzie niegrywalne. @DobryGracz193 Nope. @JestemTuu. Powinieneś daćradę grać na niskich/minimalnych w natywnej roździelczości.
  13. ~na wysokich w FHD około 140 (dust2)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...