Skocz do zawartości

Night1234

Postmaker
  • Postów

    1 506
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Night1234

  • Urodziny 10 Lutego

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 039 wyświetleń profilu
  1. Nick; NEEQUÜ Region: EUNE Level: 38 Dywizja: g4/g3, w s5 miałem d4 na skryptach i p3 bez. Od tamtego czasu nie grałem, wróciłem ze względu na nową super metę idealną do pojedynków. Kontakt: Dodaj w cliencie Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duoQ, ostatnio coraz gorsze kurwiska spotykam, dzisiaj z 2 na 4 gry grałem 4 vs 5.
  2. Sprzedam licke m2boba 

     

  3. Pójdzie, w zależności od ustawień na pewno osiągniesz ponad 60fps.
  4. Nick: Neloizolda Region: Nordic Level: 30 Dywizja: Gold Kontakt: pw/lol/ts3: just-frags.gclan.pl nick NEQU Dodatkowe informacje: Dołącze do teamu, najlepiej 3 vs 3 jednak 5 vs 5 też ujdzie. Najlepiej 18+ tylko ludzie ogarnięciu, grający by wygrywać.
  5. Nick: TetsÜ Region: EUNE Level: 24 Dywizje członków: 24 lvl. Kontakt: Forum, lol Dodatkowe informacje: Szukam osób, które pomogą mi zarobić dużo na aktualnym evencie. Najlepiej żeby były to osoby które będą wstanie zagrać 15-25 gier dziennie od teraz przez cały weekend. Dziekuję i dobranoc.
  6. guardian, rabadon,void staff,rylai, zhonya, buty na cd i jedziesz.
  7. ludzie ten temat byl napisany w 2k11.. ogar anty warn. Nie dasz rady się odwołac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...