Skocz do zawartości

SiwyTM

MPC Winner
  • Postów

    1 095
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O SiwyTM

  • Urodziny 12.09.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5 945 wyświetleń profilu

Osiągnięcia SiwyTM

  1. Spam może być?
  2. Serwer medium z lekkim naciskiem na easy 1. Nowe bronie 2. Nowe zbroje 3. Nowe mapy 4. Nowe systemy 5. Ogarnięta administracja 6. Dużo questów 7. Balans postaci 8. Dużo biżuterii do roboty 9. Bez 6/7 na klasy jak już 6/7 mają być to ewentualnie na statystyki. 10. Dużo eventów. To chyba tyle PS: Tak wiem że przesadzone wymagania ale nie ma teraz serwerów które by się czymś wyróżniały a nie opłaca mi się grać na serwerze który jedzie na gotowcach bo jest to tylko strata czasu. Pozdrawiam.
  3. Ja chciałbym żeby serwer był typu medium z odrobiną easy z wieloma przydatnymi systemami z fajnymi wyglądami broni i zbroi map i co najważniejsze z dobrze zrobionym systemem pvp żeby sura bm był dobry jak i szaman tak samo żeby też np. szaman mógł wygrać z ninją jak i ninja z surą i każdą klasą by każda klasa miała swoje wady i zalety a nie żeby królowały tylko 2 klasy jak to jest na wielu serwerach
  4. To co pokazałeś jest fajne lecz nie wiem czemu tak hejtujecie te logo nie jest ono takie złe a wasza wyobraźnia jest strasznie mocna skoro pada bierzecie jako zęba ... Pozdrawiam logo za ładne może nie jest ale to kwestia gustu :/ PS: To co Wredna zrobiła na konkurs bardziej mi się podobało ale to co jest aktualnie nie jest złe PS2: Czy jak w następnym losowaniu zostanie wylosowana ta sama osoba to dostanie ona np. tego lucky membera czy raczej nie?
  5. Podoba mi się plakietka szkoda że tylko na tydzień :/ btw. logo też fajne no i konkurs
  6. Będziecie sprawdzali ilość "multikont" ? Czy po prostu robicie screena ludzi na forum i od razu losujecie?
  7. Gratuluje pozostałeś reszcie PS: A co do mojej wygranej to aż sam się dziwie PS2: Kiedy będzie slogan i nowe logo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...