Siemka
Jak można zablokować całkowicie HS żeby mi nie wysyłało logów jeśli sie da. Jeśli tak proszę mi dać linki
Potrzebuje jeszcze jakiegoś fishbota działającego i nowego
Dziękuje z góry ;]
Siema
Mam postać 37lv Silne m1 i Duchowe m1 tąp 1pkt. walnięcie 1pkt na serwerze Feniks. Mam na start 4kkk. Jakie eq kupić i co mam robić zeby jak najszybciej wbić 55lv lub 61lv. Prosze o pomoc
Siema all
Więc tak poszukuje konta na S2 z 25lv min. żeby ktoś mi oddał bo jest mi strasznie potrzebne jeśli ktoś może to zrobić to proszę napisać mi wiadomość z ID i Hasłem do konta oraz E-Maila .
Dziękuje z góry. Pozdrawiam
Siema all
Mam taki problem zrobiłem to co w tutach o całkowitym zablokowaniu HS i dziś łowie sobie na fb i na 1 koncie wyszedł mi komunikat : ????? ????? ????? ( takie znaki zapytania ) - co to oznacza ze wysłało logi czy jak prosze o szybką odp.
Dziękuje z góry . Pozdro all
Siemka
Mam taki problem czytałem tutaj dużo postów ale nie wiem czy te sposoby na zablokowanie hs nadal działają, więc prosze Was bardzo żebyście podali mi linki do na 100% działających sposobów
Z góry wszystkim dziękuje.