Skocz do zawartości

Straszak

Members
  • Postów

    69
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Straszak

  1. ja to mialem 15 min temu wystarczy ze zrestartuje ktorys z was komputer albo najlepiej obaj :] i pomoze mi przynajmniej po moglo Mroczny bocie
  2. ja mam tak samo 2x mi zaakceptuje enter albo klikacza a potem dupa ni slychu ni widu o wbijaniu wiec moze ktos pomoze?
  3. lewos to powiedz mi jak ci sam sbot wbija sie? bo ja cos nie umiem ustawic ...
  4. mi sie 2x laczy z serverem po wpisaniu pasow a dalej dupa nic sie nie dzieje need help
  5. Straszak

    back town

    po kazdej zmianie ustawien w bocie musisz dac save inaczej nie bedzie dzialalo
  6. Straszak

    Nowy Testosteron?

    i tym samym poprosiles o bana ;]
  7. taaa jedynym sposobem jest czekanie na nowego loadera
  8. Straszak

    Nowy Bot 2.5.0

    ja tez tak mam
  9. Straszak

    podmiana nukow

    no wlasnie jak cos macie to wrzucajcie tutaj cos razem zdzialamy ;d
  10. Straszak

    podmiana nukow

    Witam Wie ktos moze jak podmienic nuki chodzi mi o takie nuki http://img264.imageshack.us/my.php?image=ed2nx8.jpg http://img98.imageshack.us/my.php?image=ed1vl9.jpg o cos takiego mi chodzi jezeli ktos wie jak to zrobic albo gotowe media.pk2 bardzo bym prosil czekam na wasze pomysly http://pl.youtube.com/watch?v=UliZIPscKsc&...feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=_Q-fhel4xag&...feature=related kozackie ...
  11. Straszak

    Wywalanie gry

    ja tez tak mam jak sie wbijam to mi sam silk sie wylacza niewiem czym to jest spowodowane
  12. niedziala ani samo przyjmowanie do party ani samo ress biedny ten testosterone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...