A mi się wydaje, że są inne 3 grupy ludzi. Ci, których nie obchodzą takie rzeczy, ci, którzy nie mają swojego życia, lub jest ono tak mało ciekawe że przywalają się do każdej rzeczy która im się nie podoba, i w końcu ci, którym nie podoba się wszystko, a resztek życia towarzyskiego pozbyli się już dawno, tzw. bezmyślni hejterzy.