Skocz do zawartości

adrianski12

ProUser
  • Postów

    387
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    542925
  • Skype
    shadowgraffitipl

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    127.0.0.1

Ostatnie wizyty

1 262 wyświetleń profilu

Osiągnięcia adrianski12

  1. Nuta ze strony http://www.communicat.pk/ Jak się zwie?
  2. A po co to komu? Przecierz jest duzo torow i mozna je wybrac. Widzialem stronke co na niej jest podane z jakich tras wylatuja rozne silniki itd. To jest do tego?
  3. Nie rozumiem tego troche ;/ Jakich aktualnych wyścigów dnia? Czyli ja się scigam i mnie tez tam pokazuje czy jak? Jeśli ktoś wyjaśni dam +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...