Skocz do zawartości

kkmaku1

Members
  • Postów

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kkmaku1

  1. Świat: Guardia PVP: Nie Profesja: soc Level: 21 skille 23/23 Eq: Hat of the mad Demon Shield Boots of haste Focus Cape Platinum Amulet Blue legs Pacc dla expa
  2. Świat: Guardia PVP: Nie Profesja: soc Level: 13 Eq: Hat of the mad Demon Shield Boots of haste Focus Cape Platinum Amulet Blue legs wand of dragonbreatch mlevel 9 shielding 16 Pacc Exp
  3. Świat: Guardia PVP: Nie Profesja: soc Level: 8 Eq: Hat of the mad Demon Shield Boots of haste Focus Cape Platinum Amulet Blue legs Facc Exp Zaczynam grać po 7 latach;p najlepiej gdzieś blisko carlina.
  4. kkmaku1

    [Pytanie] wrota- bug?

    dodam jeszcze wpis z bilansu 16.10. 14:56 Statek aliena zniszczony. + 9 kr. 16.10. 14:56 Statek aliena zniszczony. + 9 kr.
  5. kkmaku1

    [Pytanie] wrota- bug?

    Witam dzisiaj robiłem gamme na bocie i padłem, zobaczyłem że w dzienniku mam napisane takie coś 16.10.2011 - 14:57 Statek naprawiony. 16.10.2011 - 14:56 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Kristallin). Otrzymałeś 4 PD Zniszczyłeś wrogi obiekt (Kristallin). Otrzymałeś 4 PD 16.10.2011 - 14:56 Kristallin zniszczył Twój statek. 16.10.2011 - 14:53 Dodatek kupiony (500) 16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium). Otrzymałeś 21120 PD Otrzymałeś 96 poważania 16.10.2011 - 14:49 Amunicja laserowa kupiona (10000) 16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium). Otrzymałeś 21120 PD Otrzymałeś 96 poważania 16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium). Otrzymałeś 21120 PD Otrzymałeś 96 poważania 16.10.2011 - 14:48 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium). Otrzymałeś 21120 PD Otrzymałeś 96 poważania o co może chodzić ( dwa razy po 4 PD)? Dodam jeszcze że jak robiłem sam mordony w gammie, to zobaczyłem jak lata mała kryśka której nie da rady zaznaczyć i tylko sobie tak latała.
  6. kkmaku1

    [Problem] kbot

    no wkurwia mnie już ten kbot po południu i wieczorem totalnie nie chce chodzić a jak już ma się włączyć to muszę czekać 1h
  7. kkmaku1

    [Problem] kbot

    wszystko jest okk (5.27 GG) przed chwilą wrota robił a tera już nie chce, macie taki błąd jak ja?
  8. kkmaku1

    [Problem] kbot

    Witam, też macie teraz tai problem że jak wybieracie serwer na który ma się zalogować kbot to po 2 sec od momentu jak bedzie checking license to wywala Was do wyboru poraz kolejny serwera i tak w kółko?
  9. no ja własnie mam czołga i pościgówke, ale kbot nie zmienia konf np żeby dobić rogi lata na czołgu.
  10. przez caly dzien tak dzisiaj mam tez ....
  11. Jakie konfy najlepiej ustawiać jak się botem wlatuje we wrota żeby do samego końca zrobił?
  12. tak... nawet 5% wiecej dostajesz uri
  13. [16:46:38] Diamond*KBot&Kerkava: wait update Skype
  14. update
  15. kkmaku1

    [problem] kbot cc

    jak myślicie ile potrwa ta aktualizacja?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...