Witam dzisiaj robiłem gamme na bocie i padłem, zobaczyłem że w dzienniku mam napisane takie coś
16.10.2011 - 14:57 Statek naprawiony.
16.10.2011 - 14:56 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Kristallin).
Otrzymałeś 4 PD
Zniszczyłeś wrogi obiekt (Kristallin).
Otrzymałeś 4 PD
16.10.2011 - 14:56 Kristallin zniszczył Twój statek.
16.10.2011 - 14:53 Dodatek kupiony (500)
16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium).
Otrzymałeś 21120 PD
Otrzymałeś 96 poważania
16.10.2011 - 14:49 Amunicja laserowa kupiona (10000)
16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium).
Otrzymałeś 21120 PD
Otrzymałeś 96 poważania
16.10.2011 - 14:49 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium).
Otrzymałeś 21120 PD
Otrzymałeś 96 poważania
16.10.2011 - 14:48 Zniszczyłeś wrogi obiekt (Devolarium).
Otrzymałeś 21120 PD
Otrzymałeś 96 poważania
o co może chodzić ( dwa razy po 4 PD)? Dodam jeszcze że jak robiłem sam mordony w gammie, to zobaczyłem jak lata mała kryśka której nie da rady zaznaczyć i tylko sobie tak latała.