Skocz do zawartości

DaarkOrbit

Members
  • Postów

    77
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia DaarkOrbit

  1. Nikt nie odpowiedział,więc pisze jeszcze raz,mówcie bo chce szybko aukcje wystawic,a niewiem za ile ;/ - Serwer:pl2 - Statek:Goliath,vega,leon,aegis,pchełka(tak o do zabawy ) - Level:17 - Doświadczenie:600 MLN (niedaleko do 18lv) - Ranga:Szeregowy major - Punkty Rangi:182k - Ilość PP: 32 - Pet:Jest,10lvl - Wyposażenie Peta:,Kamikadze 3,zbieracz surek 3,zbieracz 3 - Drony:8 Irków (na 3lvl all) , 16 czesci do Apisa, do tego formacja rombu,ćmy,kraba,szewronu,serca , 3x havoc i 3x hercules - Wyposażenie: 5 lf4 (1lvl),30lf3,20bo2,5 hangarów na statki - Designy: Wszystkie z handlu - Skylab: Full 20LvL - Fabryka High-Tech: 1 Slot - Amunicja: - x2:30k - x3:30k - x4:50k - SAB:20k - RSB:2k - Miny ACM:300 - Amunicja Elitarna:- - Rakiety:2k tych po 5urki - Dodatkowe Informacje: Firma EIC - Czy na koncie był używany bot?: Był,1 warn,ok. rok temu
  2. - Serwer:pl2 - Statek:Goliath,vega,leon,aegis,pchełka(tak o do zabawy :P) - Level:17 - Doświadczenie:600 MLN (niedaleko do 18lv) - Ranga:Szeregowy major - Punkty Rangi:182k - Ilość PP: 32 - Pet:Jest,10lvl - Wyposażenie Peta:,Kamikadze 3,zbieracz surek 3,zbieracz 3 - Drony:8 Irków (na 3lvl all) , 16 czesci do Apisa, do tego formacja rombu,ćmy,kraba,szewronu,serca , 3x havoc i 3x hercules - Wyposażenie: 5 lf4 (1lvl),30lf3,20bo2,5 hangarów na statki - Designy: Wszystkie z handlu - Skylab: Full 20LvL - Fabryka High-Tech: 1 Slot - Amunicja: - x2:30k - x3:30k - x4:50k - SAB:20k - RSB:2k - Miny ACM:300 - Amunicja Elitarna:- - Rakiety:2k tych po 5urki - Dodatkowe Informacje: Firma EIC - Czy na koncie był używany bot?: Był,1 warn,ok. rok temu
  3. Server: Pl2 , EIC Statek : Vega,Golec (2hale) Level: 17 Doświadczenie 390mln Ranga: Szef Kapitan Punkty Rangi: 140 tyś Ilość PP: 32 Pet: 8lvl,kami 3 Drony: 8 irków,wszystkie na 1 lvl,1 havoc,1 hercules Wyposażenie: 31 bo2,31 lf3,2 lf4,16 g3n-7900 Designy: Wszystkie z handlu Skylab: 20 lvl Fabryka High-Tech:1 hala (100 precyzji rakiet) Amunicja: 100k x2 50k x3 30k x4 50k sabu Dodatkowe informacje: 10 części do apisa,formacja rombu + wszystkie za kredki Na koncie był używany boxybot
  4. Dzięki,pytam bo wole puscic kbotka niz biobota.nie chce bana
  5. Witam,mam problem,chce puścić darmowego kbotka (24h),tylko niewiem jak to zrobić,mam pobrana i zainstalowana najnowsza wersje,co dalej?. Prosze o pomoc,daje + czy - co kto lubi.
  6. ahh i dzisiaj 3h na biobocie,mam nadzieje ze mnie nie wykryli i nie bedzie bana we wtorek :/ //Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.
  7. ahh i dzisiaj 3h na biobocie,mam nadzieje ze mnie nie wykryli i nie bedzie bana we wtorek :/
  8. heh dlatego radze zabezpieczyc sie za pomoca NaszejKlasy,loguje sie nawet jak ktos zmieni nazwe,haslo i e-mail
  9. yyyy jak mam sie niby przez facebooka zalogować? Nieznam sie na tym,pomoz jak mozesz,daje + czy - co tam wolisz :P
  10. Witam,mam pytanie ile mniejwiecej z 100kluczy wypadnie mi planow budowy drona? oplaca sie kupic te 300 kluczy za 450k uri czy odrazu zbudowac drona za te 700-800k uri? I ile ten dron napraw wytrzymuje? Prosze o pomoc,rozdam + czy - jak kto woli. Zapomnialem o prefiksie,sorka. ([Pytanie])
  11. A wiesz może w jakich dniach puszcza tego skrypta?
  12. DaarkOrbit

    [Pytanie] Bot

    Witam,mam kolejny problem,boce sobie na mapie x-1,i mam pytanie bo na 1 koncie boce od 3 dni i ani 1 razu nie mialem captchy !,puscilem 2 nowe konto i co chwila captcha wiec jak to możliwe?Niewiem może captcha na moim koncie sie nie wyświetla albo co ???
  13. chociaz wpisalem ten kod 20 razy i bot juz lata i lata i zbiera i ni ma captchy,moze jak wpisze sie duzo razy to sie nie wyswietla przez pewien czas?
  14. eh szkoda ze trzeba ten captcha wpisywac,mysle ze biolog zrobi tak zeby automatycznie wpisywalo
  15. ja chce bocic biobotem..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...