Nikt nie odpowiedział,więc pisze jeszcze raz,mówcie bo chce szybko aukcje wystawic,a niewiem za ile ;/
- Serwer:pl2
- Statek:Goliath,vega,leon,aegis,pchełka(tak o do zabawy )
- Level:17
- Doświadczenie:600 MLN (niedaleko do 18lv)
- Ranga:Szeregowy major
- Punkty Rangi:182k
- Ilość PP: 32
- Pet:Jest,10lvl
- Wyposażenie Peta:,Kamikadze 3,zbieracz surek 3,zbieracz 3
- Drony:8 Irków (na 3lvl all) , 16 czesci do Apisa, do tego formacja rombu,ćmy,kraba,szewronu,serca , 3x havoc i 3x hercules
- Wyposażenie: 5 lf4 (1lvl),30lf3,20bo2,5 hangarów na statki
- Designy: Wszystkie z handlu
- Skylab: Full 20LvL
- Fabryka High-Tech: 1 Slot
- Amunicja:
- x2:30k
- x3:30k
- x4:50k
- SAB:20k
- RSB:2k
- Miny ACM:300
- Amunicja Elitarna:-
- Rakiety:2k tych po 5urki
- Dodatkowe Informacje: Firma EIC
- Czy na koncie był używany bot?: Był,1 warn,ok. rok temu