Skocz do zawartości

xShinek

Members
  • Postów

    285
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O xShinek

  • Urodziny 23.08.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łowicz

Osiągnięcia xShinek

  1. Hmm a jak sie nie pojawi kowal to nie da rady nic zrobić? Np dojsc na jakies inne pietro lub cos?
  2. Witam. Mam taki problem odnośnie DT na kamer modzie. Otóż, gram na pewnym privie na ktorym w DT na piętrze z kowalem, stoi straznik zamiast kowala, i przenosi wyzej. Gdy na pietrze z kowalem, chcę ulepszyc itemek, przez tą opcje co wybiera rzecz w eq i klikasz ''Upgrade dt'', Piszą mi jakies chińskie znaczki. Wątpie ze jest to zbugowanie ''kowala'' bo robilem dt 5 razy na wszystkie sposoby. Mam pytanie, dalo by rade to jakos zmienic? Jeśli tak to posze o pomoc:P Shinek;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...