Witam. Mam taki problem odnośnie DT na kamer modzie. Otóż, gram na pewnym privie na ktorym w DT na piętrze z kowalem, stoi straznik zamiast kowala, i przenosi wyzej. Gdy na pietrze z kowalem, chcę ulepszyc itemek, przez tą opcje co wybiera rzecz w eq i klikasz ''Upgrade dt'', Piszą mi jakies chińskie znaczki. Wątpie ze jest to zbugowanie ''kowala'' bo robilem dt 5 razy na wszystkie sposoby. Mam pytanie, dalo by rade to jakos zmienic? Jeśli tak to posze o pomoc:P
Shinek;]