Skocz do zawartości

auto

Members
  • Postów

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia auto

  1. lol nie każdego stać na samo korzystanie z basenu + przejazd ;d
  2. jaki?
  3. nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby pytać inne osoby o wybranie sobie nicku ... i to do tego jeszcze z tak banalnej listy... 2. gmail, zawsze wszystko szybko dochodzi
  4. mam takie pytania odnośnie tego programu. 1. po skompilowaniu pliczku ma on rozszerzenie .exe tzn. ze osoba która go odemnie dostanie nie musi posiadać tego programu tak? 2. czy wszystkie kompilatory kompilują do tego formatu .exe ? czy też do innych 3. czy taki pliczek .exe da się jakoś otworzyć i zmienić jego treść? może troche dziwne pytania ale jestem ciekaw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...