mam takie pytania odnośnie tego programu.
1. po skompilowaniu pliczku ma on rozszerzenie .exe tzn. ze osoba która go odemnie dostanie nie musi posiadać tego programu tak?
2. czy wszystkie kompilatory kompilują do tego formatu .exe ? czy też do innych
3. czy taki pliczek .exe da się jakoś otworzyć i zmienić jego treść?
może troche dziwne pytania ale jestem ciekaw