Witam szukam kolesia ktory by zrobil dla mnie i kolegi serwer minecraft , koles by tez mogl grac , oczywiscie za takie postawienie serwera bd placil od 7zl do 11zl na ms-c , na wybrana gre lub na co chcecie .
Oczywiscie prosze lecz nie nalegam zebym ja byl malym adminem , Mozna wpuscic tez kilka ludzi 0 sprzeciwu , ale jesli ktos ma kompa ktory wytrzyma 3 osoby ( czyli mnie, kolege i ciebie ) to tylko my , Oczywiscie serwer ma byc dla zabawy .
Serwer moze byc no-hamachi wtedy moge placic ciut wiecej . Wiec prosze pisac chcetnych oraz z danymi komputera ,