Skocz do zawartości

_Cezary

ProUser
  • Postów

    612
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O _Cezary

  • Urodziny 01.04.1996

Metody kontaktu

  • GG
    20226720 Only !
  • Skype
    PW

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Mazury !
  1. hahahahahahahah 20tys hahahaMax kilka set złotych.
  2. _Cezary

    Emotki

  3. tak
  4. siema, robie projekt do szkoły i potrzebne mi jakies dźwięki/piosenki niemieckie lub z 2 wojny czy z wojny teraźniejszej tylko naprawde dobre. Przydałby sie linki do YT/google itd. Dam _+++_!
  5. Jakiego polecacie Photo Shopa. Chciałbym aby wersja była możliwa i polska w obsłudze oraz moze jakies podstawowe tutoriale do niego. Dam + oraz mówie od razu, ze nie prosze o zadne warezy.
  6. Super kurwa nawet filmik nie twoj.
  7. Interfejs
  8. _Cezary

    [SZUKAM]cod

    @Ventos co ty mu kurwa dajesz ? Widac ze lecisz na prościzne wgrywajac paczke on szuka co mod ! http://amxx.pl/topic/24257-call-of-duty-mw-mod-beta/ / a tam nie ma cod modow? :<
  9. wgrywasz amx mod, pozniej pluga na bh. to nie boli - szukanie.
  10. Sterowniki do grafiki i masz steam ? Jesli ns to patch.
  11. Najnowszy może być ma najwięcej uaktualniej.
  12. http://www.mpcforum.pl/topic/398820-counter-strike-source-dowload/ najnowszy + patch. Sprawdzone źródło.
  13. Często na naszych serwerach wyskakują nam błędy, crashuje serwer czy mamy lagi i inne problemy. W tym temacie przekażę Wam kilka cennych wskazówek nt. tworzenia własnego serwera HLDS lub dedyk-a. 1. Po wgraniu mapki nie ma jej w amxx menu lub serwer się wyłącza. - Sprawdzamy czy w pliku maps.ini dopisaliśmy prawidłową nazwę mapy. -Przeglądamy katalogi i patrzymy czy oby na pewno wszystkie pliki leżą we właściwym miejscu. 2. Przed wgraniem pluginu/modyfikacji na nasz serwer upewnij się czy odblokowałeś wszystkie moduły. modules.ini powinien wyglądać tak : mysql sqlite fun engine fakemeta geoip sockets regex nvault hamsandwich 3. Chciałbym wgrać na serwer amx mod x, skąd pobrać najnowszą wersje ? - Odwiedzamy stronę www.amxmodx.org następnie pobieramy najnowszą wersje. 4. Podczas zmiany mapki crashuje mi serwer. - Wchodzimy w logi serwera : cstrike/amxmod/logs następnie patrzymy czy na serwerze nie brakuje pliku i czy wszystko jest jak pisze w instrukcji. 5. Serwer się przycina, laguje oraz wolno zmienia się mapka. - Najczęstszym problemem są pluginy. Nadmierna ilość pluginów na serwerze zbytnio go obciąża co w związku z tym wolniej działa. - Wina również może leżećpo stronie hostingu lub jeśli mamy serwer HLDS naszego komputera. W tym przypadku trzeba się skontaktować z supportem lub zainwestować w lepszy sprzęt. - Jeśli mamy boty na serwerze trzeba je usunąć. 6. Po dodaniu admina/flagi wyskakuje błąd "You no have acces for this comand" - Upewniamy się, że dobrze dodaliśmy flagi,nick, hasło czy SID. - Zmieniamy mapke. - Wchodzimy do naszego CS-a następnie wpisujemy poprawnie hasło: setinfo _pw "hasło" Ta opcja jest na "nick". 7. Gdzie dodać cvary ? Cvary dodajemy w pliku amxx.cfg na samym dole. Musimy również zwrócić uwagę na ";" lub "//" przed wyrazem/komendą. 8. Jak hosting jest najlepszy, ma najwięcej promocji ? Polecam ten poradnik : Wybieranie hostingu 9. Jak zablokować broń na danej mapce ? Proponuje skorzystać z tego poradnika :Restirect broni. 10. Po wgraniu amx bans lub modyfikacji która potrzebuje użycia bazy mySQL serwer crashuje. - Patrzymy pkt. 2. - Upewniamy się, że nadaliśmy dostęp w bazie dla naszego serwera. - Oraz upewniamy się czy daliśmy dobre dane w ustawieniach połączenia do SQL. 11. Włamują mi się na serwer a przecież nikt nie zna hasłą do ftp ? -Najczęstszym i chyba jedynym łatwym sposobem na włamanie jest "RCON". Aby temu zabezpieczyć musimy wejść w server.cfg i zmienić hasło. Odpowiada za to ta oto linijka : rcon_password "haslo" 12. Co zrobić aby mój serwer stał na protokole 47 & 48 ? -Ściągamy najnowsze dProto następnie resetujemy serwer. 13. Gdzie moge skompilować plugin ? Poprzez program który pobierzemy z : www.amxmodx.org lub tutaj WEB : http://www.amxmodx.org/webcompiler.cgi Polecam również : Spis wszystkich poradników do Countera.(by Ventos) : http://www.mpcforum.pl/topic/365371-spis-poradnikow-dzialu-counter-strike/ Poradnik tworzony na bazie własnego doświadczenia, uwagi i niejasności zgłaszać w temacie. Będą aktualizacje.
  14. Patch v23 lub jeśli trzeba najnowszy w google poszukaj.
  15. Otóż często administracja zabrania na danych mapach używania różnych broni. Najczęściej jest to samowolka adminów, aby temu zapobiec pokażę Wam jak zablokować broń na danej mapce. 1. W config na serwerze tworzymy folder o nazwie : maps 2. Do folderu maps wrzucamy plik twoja_mapka.cfg np. de_dust.cfg 3. Nasz plik który znajduje się w maps edytujemy notatnikiem(przykładowo) plik naszej mapy, pwoiedzmy, że będzie to de_dust.cfg : amx_restrict off nazwa_broni przykładowo : amx_restrict off Colt M4A1 Carbine 4. Spis broni i innych by PEREF z amxx: H&K USP .45 Tactical -> usp Glock18 Select Fire -> glock Desert Eagle .50AE -> deagle SIG P228 -> p228 Dual Beretta 96G Elite -> elites FN Five-Seven -> fn57 Benelli M3 Super90 (ręczny) -> m3 Benelli XM1014 (automatyczny) -> xm1014 H&K MP5-Navy -> mp5 Steyr Tactical Machine Pistol -> tmp FN P90 -> p90 Ingram MAC-10 -> mac10 H&K UMP45 -> ump45 AK-47 (kałach) -> ak47 Gali -> galil Famas -> famas Sig SG-552 Commando -> sg552 Colt M4A1 Carbine -> m4a1 Steyr Aug -> aug Steyr Scout -> scout AI Arctic Warfare/Magnum -> awp H&K G3/SG-1 Sniper Rifle -> g3sg1 Sig SG-550 Sniper -> sg550 FN M249 Para (machine gun) -> m249 Kamizelka -> vest Kamizelka + helm -> vesthelm Granat oślepiający -> flash Granat wybuchowy -> hegren Granat dymny -> sgren Defuser -> defuser NightVision -> nvgs Tarcza -> shield Amunicja do pierwszej broni -> primammo Amunicja do drugiej broni -> secammo 5. Oczywiście musimy mieć w plugins.ini te 2 standardowe pluginy: admin.amxx restmenu.amxx 6. Poradnik działa na najnowszej wersji amxx mod 1.80+ Dziękuje za uwagę myślę, że się przydało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...