Skocz do zawartości

Marcin202

Members
  • Postów

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Marcin202

  1. Witam was szukałem na tym forum exp bota do metina2PL i nie znalazłem jakiegoś dobrego potrzebuje exp bota na PL na Syriusza ze zacząłem grać w metina od wczoraj i nie chce mi sie expić to bym miał włonczonego kompa i pochodził bym sobie po mieście proszę o działającego exp bota na PL dam + jak kto wolo liczę na szybką odp
  2. Ja wam tyle powiem kokalizajcje neostrady mam w Nowym Targu to z max 15km dalej a przeważnie w południe mam ping max 60-25 a laguw niemam raz na jakieś 30min coś tam jakiś lag sie trafi ale małe szanse
  3. Mieszkam na Wśi w Chyżnym przed słowacją
  4. Nie
  5. NonSteam nic nie sciongam siec neostrada nieuzywam zadnych gg i inych a ping jest raz taki raz taki
  6. Witam mam do was pytanie mam neta 2mb Neostrade normalnie mam ping 60-25 ale przeważnie po południu ping mi skacze nawet +200 i to mnie denerwuje chociaż używam tych komęd na zmniejszenie pingu cl_cmdrate 1 cl_updaterate 1 rate 25000 cl_rate 25000 i nie wiem co mam zrobić żeby Mieci popołudniu taki ping jak wcześniej pomóżcie dam +
  7. Marcin202

    [Pytanie]Szybko

    No ok dzięki nastawie sobie budzik i wstanę i postawie a jak nie wygram powieszę się chyba
  8. Marcin202

    [Pytanie]Szybko

    A dlaczego tak?
  9. Marcin202

    [Pytanie]Szybko

    Golca I daje ponad 20kk kredek nie wiem czy mogę wygrać bo dużo ludzi jest to się chyba boją jak myślicie
  10. Marcin202

    [Pytanie]Szybko

    ej mam pytanie czy teraz opłaca mi sie licytować na pl3 gdy jest 2500 ludu to jest większa szansa ze wygram?
  11. Marcin202

    [Pytanie] Bot

    EJ za co mu nabijaćie minusy za to ze nie wiedział i zadał pytanie nie rozumiem was
  12. Marcin202

    [Pytanie] Bot

    Ja ci powiem tak Captcha czy jakoś tak jest to losowe i nie da się tak ze się boći ileś tam dni samo co wpadnie nie wiadomo kiedy jest to losowe nie co 100 lub 500 to po prostu przypadek
  13. Marcin202

    [Pytanie] Handel

    Może i tak ale tam każdy ci poda złe bo każdy chce wygrać a tutaj co inego
  14. Marcin202

    [Pytanie] Handel

    A wieczorem podaj godziny od której od której dam +
  15. Marcin202

    [Pytanie] Handel

    + dla cb a jak tam irka stoi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...