Moon był head adminem... ja starałem się pomagać, o 17 musiałem kończyć grę, miasto mi się podobało, zrobiłem kościół, wracam o 21 a tu nic!
niema miasta Dx! i chodzą 3 ludziki (niema ich w spisie graczy) 1.Herobrine 2.Firewoll (nie firewall) 3.aPunch (oni tylko chodzili i max 1 raz cie uderzyli, potem nic tylko za tobą chodzili i tyle z nich było)
ogień nie zadawał obrażeń, nic się nie dało... :/
;/ strasznie mi szkoda servera, bo miało być tak fajnie...