Skocz do zawartości

QuitS

ProUser
  • Postów

    595
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O QuitS

  • Urodziny 19.08.1998

Metody kontaktu

  • GG
    20388500

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Grudziądz
  1. Fajne zestawienie pomogło mi dość sporo aczkolwiek nadal zastanawiam się ,który z laptopów z przedziału 2600-3000 zł wybrać.Potrzebuje laptopa do takich typowo biurowych programów wiadomo pakiet Office ,ale także do multimedi,internetu jak i gier(czyli dość uniwersalnego lapka) co do gier wiadomo nie wymagam cudów ,ale też nie chciałbym aby ten laptop nie mógł odpalić żadnej gry więc prosił bym o pomoc jeżeli chodzi o tą półkę cenową
  2. QuitS

    Pliki Serwerowe by Derin

    Pytanie czy będą czyste twoje pliki serwerowe to znaczy bez tych nowych zbroi etc. po prostu wersja czystych plików
  3. dzięki wielkie
  4. poda ktoś ścieżkę do quest od plików V3 by Terenzo. bo za cholere nie mogę znaleźć
  5. Pliki posiadają jakieś błędy bugi ?? pytam się bo nie wiem czy je przeglądać i sprawdzać przed robieniem na serwa
  6. QuitS

    Czy pójdzie mi Diablo 3?

    Minimalne wymagania są przewidziane dla średniego ustawienia grafiki grafike można zmienić jak w każdej innej grze dzięki czemu może pójść na nieco słabszym komputerze ja mam kompa 2GB a GTA4 na najgorszej grafice śmiga bez zarzutu a gra wymaga 4GB ....
  7. Więc Tak Jak W Temacie Pamiętam Byl Taki ale wiekszosć mi nie dziala tych normalnych na zombie
  8. Tak ale wtedy nie wbije na serwa
  9. Tak Jak w Temacie bo jak normalnie zainstaluje x-ray na 1.8.1 z tymi modami to na server mi nie wbije
  10. A Więc mam taki problem gdyż gdy gram w minecraft 1.8.1 w multiplayer pogram max 15min i zatnie się gra i pisze program przestał działać i coś tam Java... nie pamiętam dokładnie to dzieje się tylko na multi Bardzo Proszę o Pomoc może ktoś spotkał się z takim oto problemem i może ma parę rad które mogą okazać się dla mnie cenne.
  11. Coż Dużo Nie Bede Pisał Podam Hamachi Hasło Stronke i Clienta Ktorego Trzeba Pobrać Ponieważ Stopniowo będą Dodawane Dodatki Hamachi: Insygnia-1 I tak Do Insygnia-10 Hasło:12345 Tylko 1 Prośba Nie Banujcie Nikogo Itdp Jak Bedzieci Spox TO ja też bede taki do was I Bede dodawal dodatki Str:5.244.119.14 Client:http://www.megaupload.com/?d=SU7ZJ3F9 Spol nie Stety sami sobie robicie poniewaz ja mam wiry na kompie IP:5.244.119.14 Spol wklejamy do Client i gramy Server on Caly Tydzień 12-23 Nie Raz Nawet do 4 rano Nie Bójcie Sie Client Nie Ma Wirusuw bo to nie moj nie ja go upload Prosze Admina Zeby Nie Usuwal Poniewaz To Server GM Mode dlatego nie musi miec takiego GP
  12. Miczi1 To ty go zepsuleś ale teraz mam nowy i tak latwo ci nie pujdzie
  13. ONLINE: Poniedziałek:12.00-23:00 Wtorek:12.00-23:00 Środa:12.00-23:00 Czwartek:12.00-23:00 Piątek:12.00-23:00 Sobota:12.00-23:00 Niedziela:12.00-23:00 Godziny Są Podane Mniej Więcej Nieraz Szybciej On nie Raz Krócej ON Małe Info: Serwer:Hamachi Adres IP:5.244.119.14 Sieci:Insygnia-1,Insygnia-2,Insygnia-3,Insygnia-4,Insygnia-5, Hasło:12345 +Info: Pluginy: AuthMePL - Rejestracja kont AutoMesage - Automatyczny botek spamujący co określony czas na czacie AutoSave - Automatyczna AutoCofka BackupPlugin - Automatyczne backupy map do kilka godzin. BetterShop - Plugin do sprzedawania itemów, ten sam co jest na MPC Cleaner - Plugin do skanowania co ma dany gracz w eq, lub też można wyczyścić komuś eq, czy też sobie. CraftBook - cały zestaw - Plugin do stacji, kolejek, bram i wszystkiego co jest fane Essentials - Dużo podstawowych komend jak /spawnmob /time day /spawn itp FoundDiamonds - Gdy ktoś znajdzie diament/złoto to napisze na czacie informacje, że gracz ten i ten znalazł diament, i po tym jak ktoś znajdzie diament, każdy inny dostaje kilka sztuk węgla/żelaza godpowers - Plugin do komendy na nieśmiertelność na siebie i na kogoś. HeroChat - Plugin do robienia osobnych kanałów rozmów oraz kolory rang/każdy kto pisze na globalnym to jest to widziane tylko do 200 kratek, można to zmienić. Iconomy - Plugin do Waluty na serwerze. IPGet - Do pokazania ip gracza, np /ip Krzysztofa KiwiAdmin - Bardzo dobry plugin do kickowania, kickowania wszystkich naraz czy też banowania z powodem. np /ban Krzysztofa powod LWC - Do zabezpieczania skrzyń/drzwi MagicCarpet - Do latania na szklanym dywanie, oraz chodzenia po wodzie komenda /jesus MyWarp - Plugin do warpów, oraz prywatnych warpów. Permissions - Do ustawiania Permissionsów dla graczy PlugMan - Do listy pluginów, resetowania ich itp ProperTime - Fajny plugin do tego, że można ustawić dłuższy dzień i krótszą noc, tutaj akurat tak jest ustawione, lecz mozna to sobie zmienić. QuickBelt - Jest to do automatycznego przełączania itemka w eq do następnego, przydatne przy kopaniu, komenda /qb RealShop - Plugin do robienia Skrzynek takich jak w grze np Metin2, i w nich można sprzedawać itemka, tzn wrzucasz tam coś do niej, i jak ktoś coś z niej zabiera to daje tobie kase a jemu zabiera, bez tabliczek RegionMarket - Jest to do sprzedawania Swoich terenów, można zrobić botka co pilnuje i sprzedaje twój teren RuneCraft - Do robiebia różnych bram, latających wysepek i wiele wiele więcej. SimpleReserve - Do rezerwacji slota dla wybranej np grupy, w tym przypadku dla Moda, SuperModa, Admina,Vip-a,Donatora. SlowHealth - HP się regeneruje wolniej, można zrobić, że wcale się nie będzie regenerowało Stats - Pokazuje ci statystyki, min ile grałeś na serwie, ile postawiłeś klocków etc, komenda /stats TreeHunger - Z drzew drop wełna, mączka kostna itp.. mozna ustawić dowolny drop dowolnych itemów uQuest - Plugin do questów, komenda /q Whitelist - Biała lista graczy, graczy do WL dodajemy w folderze plugins/whitelist, lub komendą /whitelist add nick czy też w konsoli bez / WolfPound - Można sobie zaodoptować wilka za kasę z iconomy WorldEdit - Plugin do edycji mapki WorldGuard - Plugin do zabezpieczeń jak Cuboid, lawa woda ogień TNT itp.. PermissionsPLUS - Dawanie rangi w locie MobArena - Walki z mobami na arenie AntiXRay - Jak sama nazwa wskazuje ObuShutTheHellUp - Filtr spamu w konsoli PvPToggle - Pvp na życzenie Na Czym Stoi Server: Net: Normalnie Mam Neta 5 MB Ale Miałem Parę Stron Komputer: Ramy:2GB System: Windows 7 Stronka: W Budowie Były Małe Kłopoty Z Serverem 1 Startem Przez Miczi1 Ale Teraz Server Stoi Na Plikach Krzysztofa I Ma Dużo Plugin Jak Widać
  14. Tak Jak W Temacie Szukam Naprawde Fajnych Plików Gotowych Które maja New Bronie Moby Metki itdp Wiecie Co Mam Na Myśli Z Góry THX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...