Skocz do zawartości

cheeseburger

Members
  • Postów

    54
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia cheeseburger

  1. Pobrałem inną i też nie Wszystkim działa a mi nie :P
  2. Elo. Mam problem z WH ECC 5.2. Robie zgodnie z instrukcją włączam haxa włączam cs'a i powinno działać a mi nie Daje Pl'`iki
  3. Siema. Mam problem z Esp-Radarhack 1.0 jak plik opengl32.dll wkładam do folderu z gra jest okej ale jak chce uruchomić CS to wyskakuje mi błąd "Error initalizing gl driver, check that the file 'opengl32.dll' exists. Czy jest jakieś rozwiazanie? Daje Pl'-iki
  4. http://www.youtube.com/watch?v=XxuynCtdlq8 coś w stylu tego.
  5. Siema. Kupiłem se GTA San Andreas i wypatrzyłem sobie fajnego moda o nazwie "Best Sunny Mod" Czy ktoś by mi mógł do niego podać linki? Bym był bardzo wdzięczny jak by mi ktoś pomógł
  6. To czego? Ale zaraz po burzy nie miałem YouTube
  7. Elo. Pare dni temu były 3 burze w jeden dzień i za trzecia burzą straciłem Internet potem znowu Internet działa ale YouTube nie nie działa na Mozilla i Chrome piszę że nie wczytuje mi strony czemu? plis pomóżcie
  8. cheeseburger

    Problem Z Wh.

    Nie znam rozwiązania bo nie działa ta strona z błędem hmmm.
  9. Ok dzięki +
  10. Elo. Mam problem z CS Source jak włączam Serwer (byle jaki) to wyskakuje mi ramka i w niej piszę mi Server is not responding (serwer nie odpowieda) nie wiem czemu czy jest jakies rozwiązanie? A i na botach mogę grać tylko na Serwerach nie. Dam + za pomoc
  11. Temat uwazam za off.
  12. Mam pytanie czy jest jakis program ktorym mozna szybko sciagac gry? np. CS Source w 10 min itd
  13. Czesc. Mam drugi problem z CS. Ale teraz chodzi o ping. Tydzien tewmu wszystko ladnie chodzilo az nagle? Pojawil sie duzy ping. Co zrobic zeby go zmniejszyc? Pomozcie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...