Skocz do zawartości

Dzemixx9

Members
  • Postów

    119
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Dzemixx9

  • Urodziny 01.05.1996

Metody kontaktu

  • GG
    po co wam ;D
  • Skype
    nie posiadam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    okolie Warszawy

Osiągnięcia Dzemixx9

  1. niby jak sie połączyles to w czym dalej problem ?
  2. no i edycja roota pod swoje ip dokładnie w roocie serwerinfo.py
  3. jak w temacie czyli jak zrobic minimapke do mapy ktora jest w seazon2 jak wrzucam do etc nazwa_mapki.dds do d:/ymir work/ui/ a atlas.sub do d:/ymir work/ui/atlas/nazwa_mapki to nie działa pewna osoba pisała ze trzeba w etc stworzyc folder seazon2 ale nie wiem dokładnie gdzie ;/
  4. bo nie bedziesz widział jak zrobiłes spolszczenie wkleiles do metka 2008 nie patchowanego to bierzesz byle ktory serwer i ch1 i wpisujesz login haslo do konta i ci sie loguje
  5. za chwile upne http://www.megaupload.com/?d=TGFD5W1J łap wie ktos moze jak zrobic minimapke do tej mapy wrzucam te pliczki do etc i niestety nie działą pawemol pisał ze trzeba zrobic folder seazon2 ale nie powiedział dokładnie gdzie ;/
  6. moj ostatni problem to serwer.attr i jak zrobic mini mapke
  7. to masz lipny serwer.att zaraz ci podesle wiesz moze jak zrobic mini mapke ??
  8. na mape juz mi sie udało wejsc lecz teraz nie widze ziemi brak textur tak jak by chociaz textury wgrałem
  9. liroy a jaki masz porblem z mapką bo jak ja sie probuje na nią teleportowac to mam cały czarny ekran i nie widac postac a np moge machac mieczem lecz chodzic juz nie
  10. dodałem tą mape na serwer http://www.mpcforum....nloadnowa-mapa/ po przeteleportowaniu na tą mape mam cały czarny ekran czego to moze byc wina ??
  11. błedny lancher
  12. jesli wywala do logowania problem jest po stronie lanchera jakiego urzywasz lanchera ? urzyj mc v2 2010
  13. napewno sie da zrobic własne krolestwo tylko to jest skomplikowane
  14. a w twojej sieci napewno jest ?:P ip z koncówka normalna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...