Zapraszam do oglądnięcia mojego Gameplaya/Let's Playa z Minecrafta.
Można komentować i mówić co trzeba by poprawić.Oceniać też możecie
Następne odcinki wkrótce .
Kilofem i Siekierką #1
@camy dziex za info,ale nie uzywam na szczescie "Too Many" ;p
@wewryman taa bo kolega sie bawil jak bylem w sklepie
@Faher nom na Medium, dzięki ;D