Skocz do zawartości

gracz647

Members
  • Postów

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O gracz647

  • Urodziny 06.09.1996

Metody kontaktu

  • Skype
    seweryn647

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    PtV

Osiągnięcia gracz647

  1. Witam Forumowicze, nie dawno powstał nowy Silnik na którym każdy może zrobić swoje MMO DEMO : www.greekwars.makemmo.com Sprawdź samemu! A Link do silniku : www.makemmo.com Sory, nie Ma downloadu bo wszystko się odbywa online! Nie wierzycie ? Prosze oto lista zrobionych już gier ! : http://makemmo.com/lista-gier.html A Screen :
  2. Zgadzam sie z przedmowca..
  3. gracz647

    Cs Server!

    Hej [you] Wejdz na nowa siec serwerów only-cs.ugu.pl [you] Zagraj na serwie ! Nazwa Serwera: only-cs.ugu.pl [FFA] @ GameServ.PL IP serwera: 83.142.127.44:27031 Ilosc slotów: 16 Typ serwera: Steam/Non Steam Friendlyfire: Nie Forum: Forum kliknij ;] Haslo: Brak H@: danger3, batman Godziny uptime: 24/7 Monitoring Serwera:
  4. gracz647

    Metin 2 Multi Hack

    JAK JUŻ BYŁ TO PROSZĘ SKASOWAĆ! Metin 2 Multi Hack Nie wiem co to za hack , bo szukałem koledze różnych programów tego typu i się na niego natrafiłem Readme :(Po niemiecku) neu in 3.91: -Wallhack, Moblock fix wegen update -Teleport, 1Hit ausgeblendet, da es nach dem Update nichtmehr geht. neu in 3.90: -Wallhack, Moblock fix wegen update(Wallhacl,Mobblock fixowany i aktualizowany) neu in V 3.89: -Teleport Fix(teleport) -Movspeed fix ( bis ca movespeed 8 )(aż do 8 movespeed) -Wallhack verbessert, geht nun auch mit Pferd (nur auf auf DE)(Wallhack polepszonych,działa też z Koniem tylko w Niemieckiej wersji) -kleiner fix bei hotkeys(mały fix z hotkeyem) Download: http://hotfile.com/dl/42007988/76082bb/Link.rar.html Scan + Tut :
  5. gracz647

    Syllian's Pack

    Film wszystko wam powie ! http://www.youtube.com/watch?v=pKaDua9DJpU ale tak na gruncie to nowa część Syllian's Patcher albo Undead Patchera
  6. gracz647

    Ticket

    Dzieki on zostal oszukany chyba bo pisze ze kod zostal uzyty
  7. gracz647

    Ticket

    Pewnie go w chuja zrobił bo mój kumpel za cwany nie jest narazie nie ma go online jak będzie to wam powiem ale w razie potrzeby napiszcie jak wysłać tego Ticketa
  8. gracz647

    Ticket

    Możecie opisać BARDZO SCZEGÓŁOWO jak wysłać Ticketa bo mój kumpel nie ma pojęcia jak to zrobić a ja w to nie gram napisał mi tak : DOSTAŁEM KOD SILVER 30 DNI I NIEDZIAŁA WYSŁAŁEM DO TEGO GOŚCIA SCREEN I MÓWI ŻEBYM NAPISAŁ TICKETA DO Gamers First/code]Dzięki za pomoc!
  9. gracz647

    G1

    Widziałem post Cinka i chciałem wytłumaczyć na czym polega ten sposób na free G1 i nie tylko Wchodzimy na playspan.com robimy Konto i ściągamy ,,Hide my IP adress''. "działa tylko na Firefox i Internet Explorer!" Włączamy Hide my Ip adress i włączamy ,,scan'' a w opcjach zaznaczamy ,,Change IP in Firefox too'' jeżeli mamy Firefoxa a jak mamy Internet Explorer nie musimy robić nic. Teraz wracacie do playspan, wchodzicie w Ultimate Points i w zakładkę Earn. Tam trzeba rejestrować się na specjalnych reklamach ,,Działa tylko na Free bo reszta to za wysłanie Sms-a albo za kupno coś na pewnej z reklam". Po rejestracji na domyślnej reklamie dostajecie punkty w email-u i to wszystko! Za punkty możecie kupować różne rzeczy w sklepie na playspan.com Hide my IP Adress daje nam to że po ustawieniu Amerykanskiego IP będziemy mieli bardziej płatne punktowo Reklamy
  10. gracz647

    Day Of Defeat

    Mam do was prośbę a mianowicie chodzi mi o patcha 1.3 do gry Day of Defeat Ponieważ jak już się uporałem z obejściem Steama i daniem CD-Keya to nie mam patcha W google szukałem i niema ( Są tylko werse 1.3b albo 1.2,1.1,3.1,3.2 itd. ALE 1.3 TO NAJNOWSZA!!)
  11. gracz647

    Xiah Online

    Zna ktoś może jakieś Czity/Hacki/Boty do tej Gry?
  12. gracz647

    Server

    To możecie mi dać jakiego patcha co zmienia z MOJEJ wersji na 3.1.3?
  13. gracz647

    Server

    Retail to jest dokładnie 3.1.2.9926 :> a ten nie działa na mojej wersji :/
  14. gracz647

    Server

    Szukam Private Servera dla Classic WoW patch 3.1.2 Mój WOW jest RETAIL!!! więc szukam czegoś co Będzie działać pod Retail
  15. gracz647

    Wowemu

    Mam problem z tym hackiem sad.gif Gdy włączam Wow i hacka to wyskakuje : Selected WoW Client ist currently not suported If u are on Vista make sure you run this program as Admin Pomocy sad.gif Mam wersję pasującą do Wowa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...