Skocz do zawartości

ItsukiKoi

Members
  • Postów

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ItsukiKoi

  1. ItsukiKoi

    Fgc Wallhack

    xxx
  2. xxx
  3. Niestety onia robią to w kodach BBCode lub w HTML, może by się znalazł jakiś koleś kto by zrobił ale wątpię...
  4. Lub banik na neostrade lub neoban i już nie zagrasz więcej Lub jak panowie wyżej, na CFG.
  5. AimBot http://www.speedyshare.com/453455655.html lub http://www.speedyshare.com/577321683.html Jak zainstalować. -overwrite your normal players folder with my one. The terrorist will look like a red square, CT will look like blue square. -put aimbot.exe into your cs2d folder -run aimbot.exe ( if u want start CE ) and run cs2d in fullscreen. ( currently not supporting windowed) HotKeye F4 will toggle the teams, standard is aiming at CT. F5 will toggle autoshoot mode, standard is autoshoot. F9 will toggle aimbot, standard is off. Napisał nie jaki Wojtasek, więc podziękowanie. ;d a temat. http://www.mpcforum.pl/topic/18842-counter-strike-2d-cheats/
  6. Może to być wina skyptów bo za pewne nie robi stref? Ile maksymalnie zrobi stref kiedy skaczesz? Najlepiej gdy jest na stronie srwera wbudowane wybieranie pluginów, np. na Pukawka.pl jest tak. Postaram się pomóc ale musisz podać bliżej błąd. SS'y? Demo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...