Skocz do zawartości

pezem

Members
  • Postów

    101
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia pezem

  1. Podoba mi się ten nowy styl, pewnie przez kilkanaście dni na nim posiedzę, ale i tak wrócę do podstawowego.
  2. Solo lane to : r>q>e>w Jungla to: zależy ja zaczynam z w, później e, q, e, w , r. Później maksuję r>w>e>q Build to: Latarnia, merki/tabi, warmog, atma, i tutaj sytuacyjnie: qss, qa, bt, pd, raudin, tbc, force of nature. Route: Wolfy, blue, wraithy , red, golemy. Gankujesz jakieś linie, jak nie to farmisz w jungli do uzbierania na całą latarnia i buty tier 1.
  3. J - Jarek M - Marek x - pieniądze J Załóżmy że x = 10 zł. x + 50% = 15 zł - pieniądze M 15 zł : 50% = 7,5 zł - pieniądze J po tych 50% mniej. Wynika z tego iż, Jarek nie może mieć o 50 % mniej pieniędzy niż Marek. @UP Eh.. nie odświeżyłem strony.
  4. Name: [Eventscripts] Tutorial 2 - Popup/teksty Category: Tutoriale, Poradniki Date Added: 16 sierpień 2011 - 21:55 Submitter: pezem Short Description: Niezatwierdzony Moje poradniki pod eventscripta. Wyświetl filmy
  5. Witajcie, reaktywowałem a raczej zacząłem od nowa nakręcanie odcinków o es. Mam dopiero 2 odcinki 1: http://www.youtube.com/watch?v=myNwdI0Dle4&feature=related 2: http://www.youtube.com/watch?v=5AxcwCVo2sA Mam nadzieję że kogoś to zainteresuje, i spróbuje sam coś napisać
  6. Nie da się wgrać txt na serwer. Linki podane są w opisie.
  7. Zaprasza, malutko lagów jak na hamachi, vister ogarnia admina, jedyny minus to mało graczy!
  8. Nie polecam, lagi jak ...
  9. Nie wiem o co wam chodzi? Serwer jest gicior, nie mam lagów, tylko że nie działają warpy i za dużo prac można wybrać, ale ogólnie POLECAM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...