Elo jak trzeba zmienic IP na Warrocku Philippines bo cos jak sie loguje i daje ok to czekam i czekam i nic wiec popytałem osoby i mówią że trzeba zmienic IP na Filipinski czy cos takiego :{ POMOC!!!!!!!
Jak sie zmienia IP w Warrock Philippines bo jak wchodze w warrock wpisuje login i haslo daje ok i nic nic nic oco tu chodzi może trzeba IP zmienic pisać !!!!!!
Witam chciałnym prosic o hacka unl.ammo bo nie dawno grałem z unl.ammo hackiem prosze żbybyło dużo linków z unl.ammo (prosz tego hacka nie pisac bo mi nie działa CyBrTurk)
Witam chciałbym prosic o hacka unl.ammo.Nie pisac że wigineły bo som.Ok to czekam na linki
//double temat:
http://www.mpcforum.pl/topic/474911-szukam-hacka-z-unlammo/
Zamykam !
o co tu chodzi włanczam hacka i wr jest start game i daje jest na dole ten psaek co sie ładuje ok jak sie załaduje to ma mi sie włonczyc warrock nie nie włancza sie [a jak włanczam bez hacka to mi wchodzi ? prosze o Pomoc