Skocz do zawartości

WladcaMetina98

Members
  • Postów

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia WladcaMetina98

  1. jakie multi !? W regulaminie nie ma ani słowa o multi . GLOBAL MOD powinien to wiedzieć
  2. up chodzi o ff w gui, co jest dla nas za trudne
  3. kolejny kretyn (jackraymund)
  4. WladcaMetina98

    It Na Ie 8

    zamróż 3 opcje nic się nie stanie
  5. kur napisałem że jest odcinek o dll injection a nie o jakimś oknie , może miałem cały film obejrzeć i ci napisać szczegółowe streszczenie , ogarnij sie
  6. daleko nie dojdziesz...
  7. ej ale 4gr śmiała się z twojej nie wiedzy nie dawaj jej +
  8. myślę że to ci pomoże http://www.uw-team.org/videoarty_reverse.html jest odcinek o Dll injection
  9. dżawaskript i google nie boli
  10. UP nudzi ci sie ?! wypierdalaj stąd kretynko Myśle że problem tkwi w : x64 x84 wybieramy przy kompilacji
  11. Porób Guictrlready i ify to naprawdę bd dużo kodu , Jesteś pewny ? Do każdej umiej musisz dać IF
×
×
  • Dodaj nową pozycję...