Otóż wszystko było pięknie i ładnie - do czasu. Miesiąc nie używałem EM2 i coś nie działało więc usunąłem wszystko co było związane z metinem w moim kompie. I teraz tu mój problem:
-Co krok po kroku ściągać i skąd?
-Gdzie kiedy i w jakiej kolejności wypakowywac i instalowac sciagniete pliki
-Jak zrobić żeby nie było błędu typu (Failed Ini 1 czy jakoś tak)
-Jak uruchomić, aby dobrze działało
-Jak uruchomić, aby nie kickało.
Proszę o pomoc będe bardzo wdzięczny.