Skocz do zawartości

GeleX

Members
  • Postów

    266
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia GeleX

  1. Pobierz terrain.png od kolegi @up i wklej do: .minecraft\bin\minecraft.jar. Powinno pomóc. Jeżeli używasz jakichś texturek to do : .minecraft\texturepacks\TWÓJTEXTUR otwórz np. 7zip albo WinRar i tam wklej terrain.png.
  2. GeleX

    [Pytanie] Komendy

    Musisz posiadać plugin Essentials Wtedy: /i ITEM ILOSC np. /i dirt 5
  3. Witaj ! Chcę ci zaprezentować nowy serwer RP-Craft ! Szukasz serwera do gry MineCraft który nie padnie po tygodniu ? Dobrze trafiłeś ! Chcę zaprezentować ci nowy serwer pod nazwą "RP-Craft" ! Panuje u nas miła atmosfera, posiadamy ogarniętych graczy jak i adminów ! Posiadamy wiele pluginów! Najważniejsze z nich opiszę w temacie ! Jeżeli masz jakiś problem, napisz do Admina - napewno ci pomoże ! Ustawienia na serwerze : * Potwory: OFF (kiedy rozbudujemy miasto ON ! ) * Moby: ON * Whitelist: OFF! * PVP: ON (można wyłączyć wpisując : /pvpoff ) * Sloty: 20 * IP: 178.33.50.230:20019 * TYP: Survival na 100% ! Co musisz zrobić aby u nas zagrać ? 1. Pobrać nasz launcher. ( stronka pojawi się, kiedy spróbujesz wejść na nasz serwer ) 2. Wpisać IP w pole "Mutliplayer". 3. Grać ! Nasz serwer posiada : - własny launcher - skiny dla VIP'ów bez PREMIUM dzięki launcherowi - pelerynki dla VIP'ów bez PREMIUM - własny serwer TS - dedyk 24/7 - dużo pluginów. Aby je sprawdzić wpisz: /plugins Narazie brak SS, nowa mapka ! All od nowa. ZAPRASZAM ! Nasz serwer Teamspeak: IP: TS3.pl Kanał: 329 Hasło: rpc
  4. Witaj ! Wielki powrót serwera RP-Craft ! Szukasz serwera do gry MineCraft który nie padnie po tygodniu ? Dobrze trafiłeś ! Chcę zaprezentować ci nowy serwer pod nazwą "RP-Craft" ! Panuje u nas miła atmosfera, posiadamy ogarniętych graczy jak i adminów ! Posiadamy wiele pluginów! Najważniejsze z nich opiszę w temacie ! Jeżeli masz jakiś problem, napisz do Admina - napewno ci pomoże ! Ustawienia na serwerze : * Potwory: OFF (kiedy rozbudujemy miasto ON ! ) * Moby: ON * Whitelist: OFF! * PVP: OFF (w przyszłości zbudujmy arenę ) * Sloty: 20 * IP: 178.33.50.230:20019 * TYP: RolePlay Dane naszego serwera TeamSpeak ! IP: TS3.pl Kanał: 329 Hasło: rpc Co musisz zrobić aby u nas zagrać ? 1. Pobrać nasz launcher. ( stronka pojawi się, kiedy spróbujesz wejść na nasz serwer ) 2. Wpisać IP w pole "Mutliplayer". 3. Grać ! Więcej o serwerze : - posiadam własny launcher - skiny dla VIP'ów bez PREMIUM dzięki launcherowi - pelerynki dla VIP'ów bez PREMIUM - własny serwer TS - dedyk 24/7 - dużo pluginów. Aby je sprawdzić wpisz: /plugins Screenshoty : http://imageshack.us/photo/my-images/9/20110724161905.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/813/20110724161928.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/842/20110724161930.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/812/20110724162027.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/200/20110724162029.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/714/20110724162111.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/840/20110724162122.png/ ZAPRASZAM ! Do moderatorów: Proszę o zamknięcie pozostałych tematów ;>
  5. Serwer jest zajebisty ! Wbiłem od razu działeczka, admini all wytłumaczyli. Myślę, że serw nie będzie na tydzień. ZAPRASZAM !
  6. GeleX

    [Download] Mój save

    Mi się save podoba ! Łapaj - !
  7. GeleX

    [Szukam] Cheat :)

    -Shogun- widziałem cie chyba na craftsitcie I sciagnales avatar od Slayera @topic Dawałem na 101% zabezpieczenie. Admin ani mod się nie bawił - nikt nie wiedział gdzie mój domek w jaskini tak wgl jest więęęc ... musi być taki cheat ( aha i ten gościu napierniczał na xrayu bo widziałem jak się kopie po diamenty itp. więc zapewne widział jakieś crafting table czy drzwi na xrayu). PROSZĘ O POMOC PS: Grałem tam z kolegą, ale on by mnie nie okradł - mieliśmy odzielne skrzynie poza tym :P A i sprawdzaliśmy nawzajem sobie czy daliśmy poprawnie zabezpieczenie ... i to było na 1.6 @EDIT już jakieś dzieci neo dają - ...
  8. GeleX

    [Szukam] Cheat :)

    Zawiodę cię ... Mi samemu ukradziono rzeczy na pewnym serverze , więc to istnieje. Fly hacka wiem gdzie znalezc ... POMOCY !
  9. GeleX

    [Szukam] Cheat :)

    Są takie cheaty, kiedyś widziałem ... Po za tym wbij se na forum jakiegoś starszego serva i w dział Skargi czy cuś. Pełno tego : Otwiera skrzynie i lata, chociaż miałem ją zabezpieczoną ...
  10. GeleX

    [Szukam] Cheat :)

    [Witam, kiedyś widziałem takiego cheata, że można otwierać skrzynie zabezpieczone pluginem, czyli takie które zabezpiecza się : /cprivate itp. Szukam tego ponieważ jest to forum o cheatach :P PS: Nie używałem, i nie mam zamiaru używać tego cheata na żadnym serverze się nie bójcie Proszę o pomoc ! Będą + lub - jak kto woli :P Aha, było to na multiplayer tj. ten cheat
  11. Servera nie polecam. Lagi w ****. Trzeba sie zarejestrować u Admina którego nie ma. Dla mnie server słaby. [-]
  12. Odświeżam, aby ludzie mogli zobaczyć ten chuj**** server .
  13. GeleX

    (poszukuję) ,,,,,

    Wszystko ładnie wytłumaczyłeś , tylko on szuka chyba tego na singla :P PS: To nie da dałem -
  14. GeleX

    serwer hamaczi beta 1.6.6

    Twa ortografia mnie powala ... Nie wbiję.
  15. GeleX

    [Problem] Save :)

    Witam. Otóż dzisiaj postanowiłem stworzyć nowy świat w minecrafcie i zacząć od nowa ... Zbudowałem chatkę i idę spać. Nagle się budzę i atakuje mnie zombie ... jak ?! Domek mam zatkany ze wszystkich stron, jest oświetlenie, brak dziur WTF ?! Myślałem jeszcze że to przez to że może na ziemi się spawnują potworki, nigdy tak nie miałem, ale co tam. Stawiam deski i idę spać. I atakuje mnie szkielet ... -,- Proszę mi pomóc ! Pobierzcie to zobaczcie. Aha, tam gdzie jest ziemia miały być okna Oto save : http://www.speedyshare.com/files/28801545/New_World.zip Skanik : http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=55ed7dc8440268b4d63dea52c874ea2b9ff601cdeb69d3870995ca19a08e7609-1307201330
×
×
  • Dodaj nową pozycję...