Skocz do zawartości

kakar642

Postmaker
  • Postów

    874
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O kakar642

  • Urodziny 31.03.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 745 wyświetleń profilu
  1. Z tego co pamiętam zablokowali to dawno temu, no chyba że się coś zmieniło ostatnio.
  2. Mam laptopa z amd od 8 lat i odradzam ogólnie sprzęt na amd, z powodu crashy grafiki, jeśli miałbym drugi raz kupować coś pod metina to tylko od intela. Na stacjonarnym komputerze też występował ten problem u mnie, to było bodajże w 2010 roku jak wprowadzili nową szatę graficzną, coś w kodzie gry pozmieniali i do tej pory tego nie naprawili. Zdecydowanie polecam stacjonarny, zawsze go możesz w przyszłości rozbudować. Pytanie najważniejsze jaki budżet planujesz na to wydać? Dodam też prywatne serwery są bardziej zoptymalizowane pod sprzęt niż np globalny metin, na prywatnych serwerach mogę np odpalić spokojnie 8 klientów oczywiście przy najniższych ustawieniach, a na globalnym max 3 metiny jeśli chodzi o exp.
  3. Potwierdzam, w Polsce idzie sobie taka stara babcia chodnikiem, o mało co jej gały nie wyskoczą w trakcie patrzenia na człowieka z naprzeciwka, za granicą nikt cię nie wytyka palcem, każdy żyje swoim rytmem i nie zwraca uwagi na przechodniów, niestety w Polsce to co innego, choćbyśmy nie chcieli spoglądać na drugą osobę to i tak na nią spojrzymy a potem snujemy w głowie o co jej chodziło, dlaczego się tak gapiła.
  4. Wykrywalny?
  5. Longjuyt2 z 2009 oraz sdlongju s1 i s2 . Pamięta ktoś trebusika co robił wideo rejestracje na youtube?
  6. jesli mozna to poprosil bym o linka do tego service packa 3
  7. czesc tez mialem podobny problem jak za pierwszym razem uruchomilem gre zeby sie torrentowala to samo mi sie zrobilo co tobie ale po restarcie kompa metek juz chodzil dobrze storentowal sie a i jeszcze moze ci to samo sie zrobic jak otworzysz drugiego metina podczas grania na pierwszym ale restart robisz i pozniej juz bedzie dzialac i nie powinno to sie juz zrobic no chyba ze to nie wiem
  8. kakar642

    [Pytanie] Fms jakie kd

    ok dzięki
  9. kakar642

    [Pytanie] Fms jakie kd

    witam ostatnio kupiłem fmsa +6 30% śr -8% um kd miał złe wiec wyjąłem i zacząłem bodziami robić wsadziłem kd potwora +3 i teraz mam pytanko jakie drugie kd wsadzić śmierci +3 czy powtórki +3 ? zastanawiam się nad powtórki bo jadę na exp bocie a nie mam jeszcze boja więc bije fmsem z buta a przeważnie to skillami cały czas bije czy może lepiej śmierci? poradźcie mi jakie kd
  10. Witam mam problem z fish botem dodalem plik fishbota do injectora i odpalam przez hs bypass v1.1 gdy chce dac start to wyskakuje mi taki blad ponizej w zalaczniku ss jest asdasdasd.bmp
  11. dzieki gosciu!!!! jestes wielki jeszcze raz wielkie dzieki masz +
  12. Witam poszukuje emt2 z exp i fishbotem poniewaz przez przypadek usunalem go z kompa bot dzialal od godziny 8.00-10.00 i po poludniu 17.00-19.00 jesli ktos ma linka do niego to prosze podac dam+
  13. Witam ostatnio mialem na kompie easy metina z exp i fishbotem i przez przypadek usunalem go mial on limit dzialal 4h dziennie czy moglby ktos dac linka do tego botka?
  14. Witam szukam fb by erpley dajcie linka tylko bez wirow
  15. dzieki wam juz wszystko dziala macie +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...