to se napraw, no ale co lepiej czekać na gotowce ))
Jeszcze w v2 jest zbugowane lochy małp na pustyni ale trzeba tylko zmienić kordy "teleportu", bo są na miejscy "wejścia" postaci, i dlatego cofa do pustyni.
ps. w cliencie nie zeruje systemu energii co powoduję że, jeżeli wejdziemy na inną postać, to system energii, będzie naładowany ale tylko wizualnie...