Skocz do zawartości

dawid555d

Members
  • Postów

    219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O dawid555d

  • Urodziny 09.03.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia dawid555d

  1. to se napraw, no ale co lepiej czekać na gotowce )) Jeszcze w v2 jest zbugowane lochy małp na pustyni ale trzeba tylko zmienić kordy "teleportu", bo są na miejscy "wejścia" postaci, i dlatego cofa do pustyni. ps. w cliencie nie zeruje systemu energii co powoduję że, jeżeli wejdziemy na inną postać, to system energii, będzie naładowany ale tylko wizualnie...
  2. w v2 już system kostiumów jest odbugowany. Enjoy.
  3. Za co on dostał bana?
  4. dawid555d

    [Inne]

    xxx
  5. czy anime już off4ever??? dlaczego?
  6. mam taki problem ss http://tinypic.com/r/ngbz2t/7 jeżeli wiecie coś na ten temat to pomóżcie ;] z góry dziękuje
  7. dam konto na pandoraMT2 z hwangiem woj i innym pro eq za sms za 12 zł na kocie dawno nie grałem i nie Będe grać skończyłem tam grać proszę napisać na gg. 24850186
  8. dam konto na pandoraMT2 z hwangiem woj i innym pro eq za sms za 12 zł na kocie dawno nie grałem i nie Będe grać skończyłem tam grać proszę napisać na gg. 24850186
  9. ten co mi dal minusa to jakis nupek :)co sam nie potrafi zrobić
  10. mówiłem wam dobrze. jeżeli takie z was nooby radźcie sobie sami pa
  11. a kiedy serwer startuje???
  12. siema gdy zrobiłem pliki root i wkleiłem je do metka z 2010 i odpaliłem przez ten luncher; http://www.speedyshare.com/files/25576382/luncher.rar wszystko niby dobrze poszło.odpaliłem wybieram serwer i ch1.. i naciskam wybierz i nic mi się nie pokazuje tam gdze login i chaslo mam wpisać pomocy!!!
  13. witam wszystkich gdy rozpakowałem pliki root wszystko poszło zgodnie z planem, podmieniłem Serverinfo.py i chciałem spakować według tego TUT http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/ Ale nie powiodło się nie spakowało mi root w folderze Source zostało wszystko jak było i plików root nie ma a może one gdześ idziej się zapisują?? Proszę za pomóc z góry dziękuje
  14. czy ktoś z edytuje mi pliki root ip 5.78.191.100 za pomoc dziękuje i jak by ktoś mógł wrzucić mi je na wrzute.pl \ z góry dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...