witam mam problem gdy wlaczam combata to wyskakuje mi:
Can not connect to the serverr. Please try again or visit http://games.levelupgames.com.br/redirecionador/combat-arms/pagina/home Error Code = -2, 10060
witam mam problem z mctnie mi sie jak glupi msuze grac na short w dol na gafice fast na minimalnych wymaganiach a chcialbym grac normalnie bez mgly a kompa mam dosyc dobrego screen:
dam limit +/- za pomoc dodam ze procek jest 2 rdzeniowy
Witam mam problem mianowicie minecraft mi sie tnie jak poje***y musze grac na short
moj komp:
4gb ram
64 bit
Adm Athlon II x2 250 Processor 3.00
pomoze mi ktos ;/ dam limit +/-
Witam szukam klanu na serwerze skandynawia 2 na obojetnie jakiej firmie (najlepiej ziemia ale moge zmenic) najwazniejsze zeby klan mial ts'a i wyloty byly
lv 13 zara bedzie 14 tylko alfe skacze
ukonczone 2 alfy
jeszcze mam jedna bete i delte
moje konto:
statek goliath
wszystkie designy co mozna na handlu zdobyc
27 lf3
9 oslon B02
full napedy
wszystkie dodatki
4 irisy
2 flax
i jaklies tam inne rupiecie :P
kontakt gg:21362718
Siema mam do was pytanie. Jak wy to robicie ze w godzine zbieracie po 5-7k uri ?? mi w 4 godziny uzbiera niecale 5k uri
Pochwalicie sie jak to robicie? oczywiscie bedize +