Skocz do zawartości

ChArYnZa

Members
  • Postów

    156
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ChArYnZa

  1. czekam juz tydzien
  2. witam mam problem gdy wlaczam combata to wyskakuje mi: Can not connect to the serverr. Please try again or visit http://games.levelupgames.com.br/redirecionador/combat-arms/pagina/home Error Code = -2, 10060
  3. ChArYnZa

    Pomocy

    @REF
  4. ChArYnZa

    Pomocy

    mam wszystko nove jave przeinstalowalem na 64 bit najnowsza i nic nie dalo a moze to problem ze mam sp1 ?
  5. ChArYnZa

    Pomocy

    nie ma zadnych wirow wszystko wylaczam a na singlu to samo a komp byl kupiony w czerwcu tego roku
  6. ChArYnZa

    Pomocy

    witam mam problem z mctnie mi sie jak glupi msuze grac na short w dol na gafice fast na minimalnych wymaganiach a chcialbym grac normalnie bez mgly a kompa mam dosyc dobrego screen: dam limit +/- za pomoc dodam ze procek jest 2 rdzeniowy
  7. tylko ze na tylu ramach nie powinno sie ciac a ja bym chcal grac bez mgly chociaz na fast
  8. Witam mam problem mianowicie minecraft mi sie tnie jak poje***y musze grac na short moj komp: 4gb ram 64 bit Adm Athlon II x2 250 Processor 3.00 pomoze mi ktos ;/ dam limit +/-
  9. Witam szukam klanu na serwerze skandynawia 2 na obojetnie jakiej firmie (najlepiej ziemia ale moge zmenic) najwazniejsze zeby klan mial ts'a i wyloty byly lv 13 zara bedzie 14 tylko alfe skacze ukonczone 2 alfy jeszcze mam jedna bete i delte moje konto: statek goliath wszystkie designy co mozna na handlu zdobyc 27 lf3 9 oslon B02 full napedy wszystkie dodatki 4 irisy 2 flax i jaklies tam inne rupiecie :P kontakt gg:21362718
  10. @up nie ma
  11. ChArYnZa

    [Problem] BUG

    Siema moze mi ktos poweidic co to a bug bo mialem 100k kredytow i nagle wyjebalo mi 10kk a nie moge tego uzywac ani wystawic na handlu oO
  12. Siema mam do was pytanie. Jak wy to robicie ze w godzine zbieracie po 5-7k uri ?? mi w 4 godziny uzbiera niecale 5k uri Pochwalicie sie jak to robicie? oczywiscie bedize +
  13. ChArYnZa

    [Szukam]Moda

    nie chodzi mi o szafe grajaca tylko o ten mod co jest przedstawiony na filmiku
  14. ChArYnZa

    [Szukam]Moda

    @REF
  15. ChArYnZa

    [Szukam]Moda

    elo tego moda co na filmiku za pomoc bedzie +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...