Skocz do zawartości

Venomous

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Venomous

  • Urodziny 10.03.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

670 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Venomous

  1. Jak dobrze to czemu nie moge sie zalogowac. Porty wlaczone, odpalam na metinie 2010 + MC 2010 metin. I jeszcze jedno jak podlaczyc sie pod navicat i winscp?? @UP za info masz +
  2. Witam. Pobralem pliki z tegu tematu. http://www.mpcforum.pl/topic/317741-tutvideodlpliki-serwerowe-2010/ Mam tylko pytanie czy dobrze wlaczylem? pojawia mi sie takie cos. http://img163.imageshack.us/i/serw.png/
  3. Leci - Dzieki!!
  4. Wiem, ze w kamermodzie ale mam najnowszego i nie moge znalezc tej opcji albo nie dziala juz komenda sell pod F5
  5. Witam. Znacie jakies boty ktore kupuja (np. zwoje) i selaja?? +za pomoc!! Pozdrawiam
  6. Ja mam dmg i Waithack Wystarczy, że znienisz nazwe pc i pc2 np na kamer_pc i kamer_pc2 oczywiscie w pack jeszcze musza byc orginalne pc i pc2 potem edytujesz Index w pack d:/ymir work/pc/ pc d:/ymir work/pc2/ pc2 zamienisz na d:/ymir work/pc/ kamer_pc d:/ymir work/pc2/ kamer_pc2 i odpalasz przez obejscie
  7. Zawsze gak sie logowalem to bylo ok, ale niedawno po wypoze postaci nawed nie zaczelo sie ladowac i mnie wywala do okna serwerow. uzywam moda Kamera
  8. Wchodzisz w Navicat ppm na player --> Console... --> wklejasz komendy --> ENTER --> w grze /reload --> masz nowe itemy @: Licze na +
  9. Dzięki juz sobie sam poradziłem. A co do słów wenoma to tak sie nie da..
  10. Witam Tak jak w temacie prosze o instrukcje jak wypakowac ymir work Z gory dziekuje. Beda plusy i 5*
  11. Venomous

    Proszę O Spolszczenie

    xxx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...