Skocz do zawartości

n0tdestroy

Members
  • Postów

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

222 wyświetleń profilu

Osiągnięcia n0tdestroy

  1. Zna ktoś nazwe podkładu, bitu? 

  2. https://www.youtube.com/watch?v=hq0Z6IfVxgk Nazwy bitu, zna ktoś?
  3. Zaakceptuje jakis moderator temat w zleceniach? :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. n0tdestroy

      n0tdestroy

      @Julietta Ale jak nabije 30 postów to przeniesiesz? Czy od nowa? :D

       

    3. Julietta

      Julietta

      Mogę przenieść

    4. n0tdestroy

      n0tdestroy

      @Julietta To proszę o przeniesienie :D

       

  4. Kiedy będzie PROMT2, kto ma info daje, płace jak za prezydenta @alchemik1

  5. NA FHD i all high 60fps HD i all LOW 120fps+ A jak bym chciał ~250 FPS to co bym musiał wymienić ? procesor na i5 6500? dodać RAM? Inna karta graficzna? Inna karta bo GT 740, to jedynie do pulpitu, wymień na GTX 970, lub nawet Gtx 750 ti i masz te 250fps. czyli taki da mi 250fps ? System operacyjny: Windows 10 Procesor: Intel Core i5-6400 Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 750 Ti Pojemność dysku HDD: 1 TB Pamięć RAM [GB]: 8 Tak.
  6. NA FHD i all high 60fps HD i all LOW 120fps+ A jak bym chciał ~250 FPS to co bym musiał wymienić ? procesor na i5 6500? dodać RAM? Inna karta graficzna? Inna karta bo GT 740, to jedynie do pulpitu, wymień na GTX 970, lub nawet Gtx 750 ti i masz te 250fps.
  7. NA FHD i all high 60fps+ HD i all LOW 120fps+
  8. Ciężko będzie. 800x600, all low 60fps+ powinno być, ale spadki będą. Z tą kartą, HD all low- 100fps+ powinno być, na FHD i high raczej pograsz w 60fps+ all low 800x600 25fps+ Wyniki moga się różnić, ja szacuje, zawsze może być więcej, bądź mniej
  9. Na max (all high, fhd) 170fps+ Na FHD- 270+ Na HD- 300+
  10. Na FHD 150+ Na HD 230+
  11. Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/bigstarcarryofkorse/ Ranga w grze: MG1 Liczba godzin w CS:GO: 120h Wymagana ranga: G4 Kontakt: Steam, pw Dodatkowe informacje: Szukam osób do mmów, może teamu. W przyszłości może pogramy jakieś gnify i faceitki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...