Witam. Otoz moj kumpel prosi mnie zebym mu zrobil konto na tibiacast.com, lecz mamy to samo ip ( czyt osiedlowe) i poprostu nie moze zrobic konta, bo pisze ze juz jedngo konto bylo zrobione ;/. Tak wiec prosze kogos czy moglby zrobic tam konto ? Podam all login,haslo,mail na priv. Z gory dzieki, beda plusy :]