Skocz do zawartości

Astakos

Members
  • Postów

    132
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Astakos

  • Urodziny 14.07.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Astakos

  1. Szukam ip-changera pod 7.72. Poratuje ktos?
  2. Kupilem premke na playspan. Doszedl kod wszystko ladnie i gdy chce ja uaktywnic na stronie wra . Wpisuje kod ESN i kod, pozniej submit. I tutaj wlasnie laguje, wczesniej otwieralo mi sie cos to dawalem Activate ESN i tez czekalem.. 1 raz mi sie cos takiego zdazylo, wie ktos moze co to moze byc?
  3. Astakos

    Poradzcie Co Kupic

    Witam. Otoz po dlugich wypocinach wkoncu udalo mi sie osiagnac poziom nr 21. I dlatego teraz mam do was pytanie. Co warto kupic ?? Mam 154k dinarow, gold preme. Mam flashe na 3 dni I wszystkie EXP PX wykupione. Co moglbym jeszcze kupic ? Z gory dzieki, beda plusy lub minusy. @edit Piszczie tez na ile dni ; ) @edit2 kupilem mp7a1 na 30 i medic boxy na 30 ;D. I nie chce mi sie grac juz w tego wra bo juz wszystko osiagnalem. Kto chce kupic konto? pisac priv ( 1 dzien gold premy, to mozesz sobie jeszcze kupic co chcesz )
  4. Nie to nie jest keylogger, nie jestem hackerem, jest to wprem pozorom. Poprostu zrobilem swojego bota :P
  5. ze ktos musi go pobrac znakiiiii znaki
  6. Witam. Otoz od niedawna bawie sie w tym i nie wiem jak zwiekszyc liczbe pobran pliku. Moglby mi ktos polecic jak rozpowszechnic ten link? Moze na jakie strony je dawac? Beda plusy.
  7. Astakos

    Z: Pokaż swój pulpit

    I kto ma chlopaki najlepszy pulpit, no kto ;d?
  8. Astakos

    Pobieranie?

    OMFG !! Mamy na forum mlodego erotomana. ;D Tym programem :: http://www.programosy.pl/program,easy-flv-converter.html
  9. Wiec prosze Was o piosenki, przy ktorych fajnie sie gra w kosza. Np.: Roy Jones - Can't be touched Beda plusy czy minusy, jak kto woli. I tak przy okazji, zeby nie robic 2 tematu. Jakie 2 pilki polecacie na hale i asfalt?
  10. Ale to swiadczy o jego kulturze i wychowaniu .
  11. Nie przeklinaj, to forum publiczne . CS 1.6 steam, albo BFBC2( ps3,xbox) Lub tez Quake Live. Nigdy nie mialem tam lagow
  12. Jak czesto byla uzywana i kiedy byla kupiona? jaki kolor ? A bez gier za ile ;]? Memorki sa?
  13. Masz moze na sprzedaz Ps2,Ps3,Xbox,Xbox360 ? Tutaj pisz swoje oferty, poniewaz mam zamiar kupic ;]
  14. Astakos

    Tibiacast

    Witam. Otoz moj kumpel prosi mnie zebym mu zrobil konto na tibiacast.com, lecz mamy to samo ip ( czyt osiedlowe) i poprostu nie moze zrobic konta, bo pisze ze juz jedngo konto bylo zrobione ;/. Tak wiec prosze kogos czy moglby zrobic tam konto ? Podam all login,haslo,mail na priv. Z gory dzieki, beda plusy :]
  15. Mialem ten sam problem. Wejdz na strone main quake live. Poczekaj az sie sciagnie "pacz". Napiszy czy podzialalo. Pod twoim nickiem i avkiem masz % complete, jak dojdzie do 100 mozesz grac :]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...